E-Stim A-Box Stimulator

2602102

783,00 zł

IMPLUS DŹWIĘKU - IMPULS ELEKTRO - IMPLUS DOZNAŃ
 
A-Box służy do elektrozabaw, w których czynnikiem mającym główny wpływ na efekty i doznania jest dźwięk (głos). Fala dźwiękowa zamieniana w cyfrowy sposób na impuls elektryczny powoduje, iż nawet najciszej wypowiedziane słowo może być przełożone na impuls rozkoszy. Urządzenie to posiada także wbudowany wysokiej czułości mikrofon, a także wejście stereo. Można też skorzystać z innych źródeł dźwięku, takich jak własne nagrania w tym w formacie MP3.

Wyobraź sobie odtwarzasz swoją ulubioną muzykę a ona przekładana jest na impuls elektryczny. Albo każde wypowiedziane przez ciebie słowo, niezależnie czy nisko, czy wysoko, głośno czy cicho, zostanie przełożone na falę impulsów. A może chcesz sprawdzić, jak to jest jak z elektrod popłynie strumień impulsów, gdy odtwarzasz coś, co sam stworzysz na swoim komputerze, klawiszach, czy po prostu nagrasz na CD. Wysokość głosu (dźwięku nagrania), oraz głośność odgrywają tu kluczowa rolę w przeniesieniu tych wartości na konkretne doznania fizyczne. Sterowanie może odbywać się także za pomocą potencjometru płynnej regulacji.

Wyświetlacz
Na ekranie LCD wyświetlane są wszystkie aktualne ustawienia niezależnie od tego, czy źródłem dźwięku będzie zewnętrzny odtwarzacz, czy mikrofon czy innego typu nagranie, np. MP3.

Audio-stymulacja
Fani zabaw w pojedynkę także mają tu sporo do odkrycia. Wybierz ulubioną ścieżkę dźwiękową E-Stim i rozpocznij zabawę. Dodatkowa pomoc: gotowe pliki dźwiękowe są dostępne do
pobrania na naszej stronie.
 
Specyfikacja techniczna:
 

Kanały/Wyjścia

Pojedynczy, 2 x 3.5mm mono

Wejście

podwójne 3.5mm stereo jacks

Czułość

500mV, 200 do 6000Hz

Wyświetlacz

5 jasno świecących diod

Tryby pracy

2 – mikrofon i źrodło zewnętrzne

Zasilanie

Standardowa bateria alkaiczna 9V (w zestawie)

Wymiary

145mm x 80mm x 50mm

Waga z baterią

250g

W zestawie

1 x kabel 3.5mm / 2 mm
1 x kabel stereo
3.5mm na 3.5mm,
4 x elektrody-nakładki samoprzylepne
1 x
Audio CD z nagraniami
1 x
skrzynka
1 x instrukcja

Gwarancja

12 miesięcyChcesz wiedzieć więcej, zapraszamy na nasz blog: link

Napsat recenzi

E-Stim A-Box Stimulator

E-Stim A-Box Stimulator

A-Box Stimulator

Related Products

Scroll To Top