Portfele - opaski - krawaty

Skórzane portfele, opaski i krawaty to szeroka kategoria z  przydatnymi dodatki. W subkulturze skórzanej duże znaczen...

Więcej

Podkategorie

 • Opaski na nadgarstek

  Skórzane opaski na nadgarstek to ta część galanterii, którym pasuje do każdego rodzaju stroju, nie tylko fetyszowego. Dzięki nim można też wyrazić swoje preferencje seksualne, także na co dzień.. Opaski, dzięki swojej kolorystyce oraz przypisanym im znaczeniu w hanky code, mogą ułatwić znalezienie partnera seksualnego w klubie czy na imprezie. Są tutaj opaski o różnej szerokości i sposobie zapinania, ponieważ obok siebie są opaski zapinane na zatrzask oraz takie wiązane.

 • Opaski na ramię

  W kategorii towarowej opaski na biceps znalazły się wykonane ze skóry ozdobny ładnie podkreślające umięśnienie ramion, a zarazem ten element ubioru, którym można wyrazić swoje preferencje seksualne. Kolorowe opaski, dzięki przypisanemu kolorom znaczeniu w hanky code, mogą ułatwić znalezienie partnera seksualnego w klubie czy na imprezie. Są tutaj opaski o różnej szerokości i sposobie zapinania, ponieważ obok siebie są opaski zapinane na zatrzask oraz takie wiązane.

 • Portfele

  Skórzane portfele to idealny sposób na przechowywanie pieniędzy podczas imprezy w klubie czy to w jakimkolwiek innym miejscu, albo np. jako alternatywa na wycieczki. Portfel umieszczony jest na wewnętrznej stronie opaski co zapewnia ograniczony dla innych dostęp do Twoich pieniędzy. Portfele te mają także wersje kolorystyczne, co oprócz waloru estetycznego ma też swoje znaczenie w hancy code. Można tutaj także znaleźć kolorowe portfele na biceps oraz portfele / saszetki na pasek. 

 • Krawaty

  Krawat jest koniecznym elementem ubioru, bo jak wiadomo każdy mężczyzna musi posiadać „zwis przedni” albo jak kto woli to każde ciele musi być uwiązane. Ale mówiąc serio krawat to wymagany element ubrania każdego eleganckiego mężczyzny, a co lepiej będzie pasowało do skórzanej koszuli, czy też ogólnie do skórzanego ubioru, niż skórzany krawat.


Koszyk  

Dostawa 0,00 zł

Razem 0,00 zł

Do darmowej wysyłki brakuje 350,00 zł

Realizuj zamówienie

Kategorie

Newsletter

Opinie o reFForm Fetish Store na Opineo.pl