Tłuszczowe

Tłuszczowe 

Jest 10 produktów.
Crisco 453g

Crisco

28,00 zł
W magazynie
Elbow Grease Original...

Elbow Grease Original Cream 113,4g / 4OZ

75,80 zł
W magazynie
Brak w magazynie
Elbow Grease Original...

Elbow Grease Original Cream 255g / 9OZ

95,80 zł
Brak w magazynie
Elbow Grease Original...

Elbow Grease Original Cream 425g

144,00 zł
W magazynie
Elbow Grease Original...

Specjalny lubrykant tłuszczowy do fistingu

503,00 zł
W magazynie
Mister B Cream 150 ml

Mister B Cream 150 ml

55,00 zł
W magazynie
Mister B Cream 500 ml

Mister B Cream 500 ml

107,00 zł
W magazynie
Brak w magazynie
Slam Dunk Original 260g

Slam Dunk Original 260g

155,80 zł
Brak w magazynie
Slam Dunk Original 450g

Slam Dunk Original 450g

211,80 zł
W magazynie
Swiss Navy Masturbation...

Swiss Navy Masturbation Cream 150ml

66,00 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Zapewnij sobie maksymalny poślizg wybierając lubrykanty na bazie tłuszczu dostępne w ofercie naszego sexshopu. Każdy z nich jest naturalny i powstał na bazie najwyższej jakości składników - tłuszczy i olejów. Nasze lubrykanty zapewniają doskonałe nawilżenie podczas różnych zabaw. Wielu facetów chętnie używa ich podczas fistingu. Lubrykanty tłusz...

Zapewnij sobie maksymalny poślizg wybierając lubrykanty na bazie tłuszczu dostępne w ofercie naszego sexshopu. Każdy z nich jest naturalny i powstał na bazie najwyższej jakości składników - tłuszczy i olejów. Nasze lubrykanty zapewniają doskonałe nawilżenie podczas różnych zabaw. Wielu facetów chętnie używa ich podczas fistingu. Lubrykanty tłuszczowe cieszą się dobrą opinią użytkowników. Dzięki nam i Ty możesz przetestować je na własnej skórze.

Idealne do masażu i brudnej roboty

Jeśli chcesz nieziemskiego rżnięcia musisz zadbać o odpowiednie nawilżenie. Nasze lubrykanty na bazie tłuszczu zostały stworzone z myślą o zadaniach specjalnych. Nadają się zarówno do zmysłowego masażu, jak i ostrego fistingu. To, jak Ty ich użyjesz zależy wyłącznie od Ciebie. Polecamy lubrykanty tłuszczowe zarówno początkującym, jak i zaawansowanym w zabawach z odbytem. Twoja dupa stanie się źródłem niekończącej się rozkoszy dzięki zastosowaniu nawilżaczy na bazie tłuszczu.
UWAGA! Jeśli wybierasz lubrykanty tłuszczowe, pamiętaj o tym, że:

  • • mogą zostawiać tłuste plamy,
  • • w większości przypadków nie zaleca się stosowania z lateksowymi prezerwatywami,
  • • nie wolno ich używać z silikonowymi zabawkami (do zabaw z lubrykantami tłuszczowymi wybierz gadżety szklane lub metalowe).

Lubrykant - Twój najlepszy przyjaciel

Jeśli chcesz czerpać jeszcze większą radość z zabaw erotycznych, solo lub z partnerem, koniecznie zaopatrz się w opakowanie odpowiedniego nawilżacza. Polecamy doskonałe lubrykanty na bazie tłuszczu zebrane w naszej ofercie, które zadowolą nawet najbardziej wymagających mężczyzn. Jeśli potrzebujesz dobrego poślizgu, w naszym sklepie zaopatrzysz się również w żele nawilżające na bazie wody lub silikonu. Oferujemy najwyższą jakość, przystępne ceny, a także pełną dyskrecję. Zamów swój lubrykant tłuszczowy już dziś i ciesz się jeszcze przyjemniejszym seksem.

Więcej

Przejdź do góry