ZABAWKI ANALNE

Zabawki analne. To spora grupa towarów wykorzystywanych do stymulacji analnej. Znajdują się w niej dilda i korki anal...

Więcej

Podkategorie

 • Dilda

  Szeroko rozumiane dilda to kategoria zawierająca nie wibrujące zabawki erotyczne, często o fallicznym kształcie. Stymulacja seksualna osiągana jest poprzez penetrację pochwy lub odbytu. Dilda nazywane są też sztucznymi penisami lub protezami penisa i są znane od wielu wieków. Pierwsze dilda wykonane były z kamienia. Wraz z postępem technologicznym zmieniał się też materiał, z którego wykonywane były dilda. Także dzisiaj na rynku dostępna jest szeroka gama materiałów, z których wytwarza się dilda – mamy więc dilda od kamiennych i drewnianych, poprzez klasyczne gumowe, silikonowe i winylowe, po takie wykonane ze szkła i cyberskóry. Poza materiałem dilda róznią się wielkością oraz kształtem. Zwykle przybierają kształt ludzkiego członka, o zróżnicowanym stopniu uszczegółowienia, ale występują także takie które przybierają kształt fallusów zwierzęcych. Dilda mogą nie raz przypominać różne figury lub mieć całkowicie futurystyczne kształty, których forma ma za zadanie zapewnić lepszą stymulację. 

 • Korki analne

  Korki analne z angielskiego butt plugs, zwane są także zatyczkami analnymi. To zabawka przeznaczona do wkładania go do odbytnicy, a następnie do noszenia go w krótszym lub dłuższym okresie czasu. Podstawowym zadaniem zatyczki jest dostarczanie rozkoszy podczas chodzenia, ale może to być także forma kary. Wszystko zależy od wielkości i wagi korka, bo można znaleźć tutaj korki o wielkości niewiele większej od palca, po takie wielkości dwóch zaciśniętych pięści lub nawet większe. Korki analne mogą też stanowić formę treningu, który ma stanowić przygotowanie odbytu do odbycia stosunku analnego.

 • Masażery prostaty

  Masażery prostaty to urządzenia służace do stymulacji seksualnej, ale które mają także zastosowanie medyczne. Prostata to inaczej gruczoł krokowy lub stercze. Najczęściej występującą chorobą prostaty jest jej przerost, który występuje u ponad 50% starszych mężczyzn. Powoduje to ucisk na przewód moczowy, a to z kolei skutkuje problemami z oddawaniem moczu. Nieleczony przerost prowadzi ostatecznie do całkowitego zamknięcia światła przewodu moczowego, co równa się konieczności cewnikowania w celu usunięcia nagromadzonego moczu. Masażery stosuje się w przewlekłym zapaleniu gruczołu prostaty w celu zmniejszenia ciśnienia w sterczu oraz ułatwienia usuwania wydzieliny. Ponad to masaż wpływa na poprawę przepływu krwi oraz obniża napięcie mięśni krocza. Tym samym działa wspomagająco w procesie leczenia. Masaż prostaty poza walorami medycznymi dostarcza także przyjemne i podniecające doznania. Do masażu służą urządzenia ze specjalnie wyprofilowaną końcówką, tak aby sięgały do prostaty po wprowadzeniu do odbytu. Przed masażem najlepiej wykonać lewatywę. 

 • Kulki i kule analne

  Kulki analne to grupa towarowa penetratorów, których jedyną cechą wspólną są występujące w pewnych odstępach większe bryły, poza tym wszystko je różni. Bryły te najczęściej przyjmują kształt kuli stąd nazwa grupy. Mamy tutaj ciężkie kule do stosunkowo płytkiej penetracji, a z drugiej strony lekkie ale przeznaczone do głębokiej penetracji. Dostępne tutaj kulki analne różnią się także materiałem wykonania - są kule wykonane z metalu ze skórzanym rzemieniem łączącym je, ale także są takie wykonane w całości z winylu.

 • Wzierniki medyczne

  Wzierniki medyczne to grupa towarowa, z którą koniecznie muszą zapoznać się osoby zakręcone na punkcie fetyszu medycznego. Wiele zabaw typu medical przewiduje kompleksowe badanie lekarskie, z zajrzeniem we wszystkie otwory włącznie i tutaj wzierniki są podstawowym narzędziem diagnostycznym. Wzierniki dzielą się na ginekologiczne, stworzone z myślą o badaniach pochwy, oraz rektalne, do badań odbytu. W kategorii tej umieszczony został także wziernik weterynaryjny, tj. wziernik Monster. Dostępne tutaj wzierniki w zdecydowanej większości wykonane są ze stali nierdzewnej i można ich używać wielokrotnie, dzięki procesowi dezynfekcji i/lub sterylizacji, ale w naszej ofercie znajdują się także plastikowe wzierniki do jednorazowego użytku.

 • Wlewy i tunele doodbytnicze

  Wlewy i tunele doodbytnicze to grupa zatyczek analnych posiadających otwór przebiegających przez całą zatyczkę. Ich funkcjonalność wynika z połączenia zasad działania korka analnego oraz wziernika, dzięki temu można zabawić się w nowy, dziki sposób. Przez otwór możesz wsadzić palec lub dłoń, wszystko zależy od wybranego modelu i rozmiaru zatyczki. Innym sposobem wykorzystania tunelu jest zaaplikowanie tunelu i wlanie przez wewnętrzny otwór czegoś do środka. Może to być lubrykant lub inny płyn, a w wersji dla bardziej perwersyjnych może np. nasikać do środka albo spuścić się do dziury. Także tylko wyobraźnia ogranicza nas podczas zabawy z wlewami i tunelami.

 • Penetratory (przedłużki)

  Penetratory i przedłużki to grupa z towarami dla wszystkich, którzy nie są zadowoleni z wielkości swojego członka i pragną zapewnić drugiej połowie mocniejsze wrażenia podczas stosunku. Mogą być co najmniej dwa powody dla których warto sięgnąć po penetratory, albo chodzi o wydłużenie członka albo o jego pogrubienie, jest jeszcze trzecia opcja, czyli kombinacja powiększająca zarówno długość jak i grubość. Poza standardowymi przedłużkami powiększającymi penisa wzdłuż i wszerz, mamy tez takie, których wielkość wykracza znacznie ponad rozmiary naturalnie występujących penisów. Wszystko po to by zapewnić mocniejszą penetrację i osiągnąć jeszcze większą przyjemność.  

 • Strap-on i inne zestawy
 • Fuck machine
 • Wibratory

Koszyk  

Dostawa 0,00 zł

Razem 0,00 zł

Do darmowej wysyłki brakuje 350,00 zł

Realizuj zamówienie

Kategorie

Newsletter

Opinie o reFForm Fetish Store na Opineo.pl