Medyczne

Medyczne 

Jest 11 produktów.

Krem do regeneracji skóry po klapsach z oficjalnej kolekcji Fifty Shades of Grey, stworzonej we współpracy z autorką powieści E. L. James.

72,00 zł
W magazynie

49,00 zł
Termin realizacji od 7 do 14 dni

61,50 zł 82,00 zł -25%
Obniżona cena!
W magazynie
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Lubrykanty medyczne to grupa lubrykantów klasy medycznej, które pozwalają zmniejszyć dyskomfort podczas pewnych procedur medycznych i chirurgicznych, takich jak badanie proktologiczne (per rectum). Umieszczone jest tutaj grupa lubrykantów chirurgicznych (surgi lube), które uzyskiwane są z naturalnie rozpuszczonych w wodzie żywic, to sterylne lub...
Lubrykanty medyczne to grupa lubrykantów klasy medycznej, które pozwalają zmniejszyć dyskomfort podczas pewnych procedur medycznych i chirurgicznych, takich jak badanie proktologiczne (per rectum). Umieszczone jest tutaj grupa lubrykantów chirurgicznych (surgi lube), które uzyskiwane są z naturalnie rozpuszczonych w wodzie żywic, to sterylne lubrykanty, które można zastosowanie np. podczas wkładaniu czegoś w cewkę moczową. Są tutaj także lubrykanty, które wspomagają naturalną regenerację nabłonka oraz błon śluzowych.
Więcej

Przejdź do góry