UBIORY I BIELIZNA

Ubiory i bielizna fetyszowa obejmuje bardzo dużą grupę towarów w reFForm. Od skórzanych spodni, spodenek, chapsów po ...

Więcej

Podkategorie

 • Bielizna & sport

  Bielizna zwykła i fetyszowa oraz wszelkiej maści odzież sportową słowem wszystko co zostało uszyte z różnych rodzaju materiałów typu bawełna, tkaniny syntetyczne czy sztuczne. Można znaleźć tutaj majtki, które równie dobrze można założyć na wizytę u rodziców, co i  na randkę. Obok tych klasycznych można znaleźć również różne kroje bielizny z odkrytym tyłkiem. W tej kategorii znajdują się także stroje, w których można uprawiać sport oraz takie idealne na seksimprezy. Są tutaj różnej długości krótkie spodenki, trykoty, ale także ich pikantne wersje z nie zakrytym tyłkiem. Znajdziemy tutaj także koszulki, w których można świetnie wyglądać na ulicy czy w klubie. Są także stroje dla sneakersów – mamy soksy w różnych kolorach i o różnej długości. Tutaj znajdują się dresy. W tej kategorii znajdziemy wszelkiego rodzaju dodatki od sznurowadeł na dole po czapkę na górze. 

 • Skóra

  Skóra to fetysz niejednego faceta. Jest to materiał kojarzący się z najbardziej ostrymi zabawami ze świata sado-maso. Skórzane ubranie lub jego elementy są nieraz atrybutami dominującego faceta, co związane jest z dwoma różnymi aspektami – historią i sztuką. za historyczną motywację takiego spojrzenia można uznać genezę pierwszych klubów dla skórzaków, które narodziły się na gruncie klubów dla motocyklistów. Co poniekąd jest umotywowane tym, że motocykl jest współczesnym odpowiednikiem ogiera i jednoznacznie kojarzy się z silny, bardzo męskim facetem. Należy także pamiętać, że motocykliści często ubierali skórzane ciuchy z uwagi na fakt, że zapewniają ciepło podczas jazdy oraz są mocne i wytrzymałe. Za historyczną motywację takiego spojrzenia można uznać erotyczne grafiki spod znaku Tom of Finland, gdzie rzeczywistość miesza się z fantazją, a wszystko okraszone jest nutą pikanterii niejednokrotnie podaną w skórzanej oprawie. 

 • Guma / lateks

  Guma to kolejny co do popularności fetysz. Guma uzyskiwana jest w procesie wulkanizacji z kauczuku naturalnego. W podkategoriach znajdują się podzielone według typu ubrania, które łączy jedynie to, że są wykonane z gumy. Wszystko inne je różni – kolor, grubość gumy, przeznaczenie. Dostępne w tej kategorii ubiory wykonane zostały z gumy o przeróżnej grubości – 0,35mm; 0,4mm; 0,6mm oraz 0,9mm. Dzięki wielości rzeczy umieszczonych w tej kategorii można skompletować pełny strój od stóp po głowę.

 • Neopren

  Neopren to następny w kolejności w kryterium popularności pośród fetyszy ubraniowych. Neopren to syntetyczny kauczuk, który w porównaniu z naturalnym ma większą odporność na niszczycielskie działanie olejów i innych środków tłuszczowych. Neopren stosuje się do produkcji skafandrów nurkowych oraz odzieży ochronnej, ponieważ stanowi dobrą ochronę termiczną. Neopren jest materiałem elastycznym, a przez to łatwo dostosowuje się do kształtu okrywanego przedmiotu. Ponieważ neopren jest pianką, z pęcherzykami gazu w środku, łatwo odzyskuje swój naturalny kształt. Więc jeśli koszulka zgniecie się lub pojawią się jakieś odciśnięte kształty, to wystarczy pozostawić ubranie swobodnie i wróci ono do pierwotnego kształtu, no chyba że została zniszczona naturalna struktura pianki. 

 • Buty

  Skórzane buty to kategoria, w której zgrupowane są zarówno wysokie buty z cholewami typu oficerki, a także takie na motor z klamrą z boku. Są tutaj także buty wojskowe a obok glany, będące uzupełnieniem prawie każdego fetyszowego stroju. Znajdują się tutaj zarówno glany niskie (tzw. dziesiątki – o wysokości cholewy mieszczącej 10dziurek po każdej ze stron), jak i wysokie ( tzw. dwudziestki – o wysokości 30 dziurek na sznurowadła po każdej ze stron). 

 • Kolekcja Guerrier
 • Harnessy

Koszyk  

Dostawa 0,00 zł

Razem 0,00 zł

Do darmowej wysyłki brakuje 350,00 zł

Realizuj zamówienie

Kategorie

Newsletter

Opinie o reFForm Fetish Store na Opineo.pl