Guma / lateks

Guma to kolejny co do popularności fetysz. Guma uzyskiwana jest w procesie wulkanizacji z kauczuku naturalnego. W pod...

Więcej

Podkategorie

 • Koszule - koszulki - podkoszulki

  Gumowe koszule, koszulki i podkoszulki czyli wszelkie ubrania do okrycia górnej części ciała. Mamy tutaj koszulki o różnym kroju – są tutaj takie bez rękawków, zwykłe koszulki oraz koszulki typu polówka. Koszulki różnią się także grubością gumy, z której zostały wykonane. Wiele z nich ma kolorowe paski – są to nie tylko elementy ozdobne, ale także element, który dzięki znaczeniu kolorów przypisanych im w hanky code, może pomóc znaleźć sekspartnera podczas imprezy.

 • Spodnie - chapsy - stroje

  Gumowe spodnie, szorty i chapsy czyli wszelkie ubrania dolnej części ciała wykonane z gumy. Mamy tutaj różnego rodzaju gumowe spodnie - obok takich o tradycyjnym kroju umieszczone zostały tutaj także spodnie z zamkiem przez całe krocze. Gumowe chapsy to bardzo popularne ubranie na wszelkie imprezy z zabawą w piss albo fisting. Ostatnią grupą towarów w tej kategorii są różnego rodzaju stroje – są tutaj stroje do zapasów, gumowe body, gumowe dresy oraz gumowy strój roboczy.

 • Paski - opaski - dodatki

  Gumowe paski, opaski i dodatki. To szeroka gama produktów, w której znajdują się różnego typu gumowe portfele ( takie na nadgarstek oraz na pasek), opaski na nadgarstek oraz opaski na biceps. Ostatnią grupą towarów umieszczonych w tej kategorii są gumowe szelki.

 • Rękawiczki - skarpety

  Gumowe rękawice i skarpety czyli dopełnienie całości stroju gumowego. Gumowe rękawice to nie tylko zwykłe okrycie dłoni, to także element ubioru, który kojarzy się bezspornie z perwersją. Widząc rękawice zanurzone w lubrykancie typu j-lube od przychodzą na myśl filmy z fistingiem. Rękawice różnią się długością oraz grubością. Skarpety różnią się miedzy sobą grubością gumy, z której zostały stworzone.

 • Szorty - jockstrapy

  W taj kategorii gumowe szorty i jockstrapy zgrupowane zostały wszelkiego typu i rodzaju okrycia klejnotów. Także możemy znaleźć tutaj jockstrapy odsłaniające tyłek, kompletne majtki i szorty oraz szorty zapinane na zamek, który w razie potrzeby można otworzyć i od razu uzyskać dostęp do tyłka lub penisa, wszystko zależy od tego co chcesz pokazać. Umieszczone tutaj produkty różnią się nie tylko krojem, ale także grubością wykorzystanej gumy.


Koszyk  

Dostawa 0,00 zł

Razem 0,00 zł

Do darmowej wysyłki brakuje 350,00 zł

Realizuj zamówienie

Kategorie

Newsletter

Opinie o reFForm Fetish Store na Opineo.pl