Neopren

Neopren to następny w kolejności w kryterium popularności pośród fetyszy ubraniowych. Neopren to syntetyczny kauczuk,...

Więcej

Podkategorie

  • Góra

    Góra czyli wszelkie ubrania do okrycia górnej części ciała wykonane z pianki neoprenowej. Mamy tutaj koszulki o różnym kroju – są tutaj takie rozpinane na zamek i takie w całości. Wiele z nich ma kolorowe paski – są to nie tylko elementy ozdobne, ale także element, który dzięki znaczeniu kolorów przypisanych im w hanky code, może pomóc znaleźć sekspartnera podczas imprezy.

  • Dół

    Dół czyli wszelkie ubrania dolnej części ciała wykonane z neoprenu. Mamy tutaj różnego rodzaju spodenki – takie z zamkiem prze całe krocze, takie z zamkiem tylko na wysokości krocza, takie z odkrytym tyłkiem i pełne. Drugą grupą towarów umieszczonych w tej kategorii stanowią neoprenowe jockstrapy. Wiele z dostępnych tutaj rzeczy ma kolorowe paski i dodatki, który dzięki znaczeniu kolorów przypisanych im w hanky code, może pomóc znaleźć sekspartnera podczas imprezy.

  • Reszta

    Reszta czyli wszelkie dodatki wykonane z neoprenu. Mamy dostępne tutaj neoprenowe opaski na nadgarstek, neoprenowe portfele, neoprenowe opaski na ramię oraz neoprenowe uprzęże na tors czyli tak zwane harnessy. Wiele z dostępnych tutaj rzeczy ma kolorowe paski i dodatki, który dzięki znaczeniu kolorów przypisanych im w hanky code, może pomóc znaleźć podczas imprezy partnera na seks.


Koszyk  

Dostawa 0,00 zł

Razem 0,00 zł

Do darmowej wysyłki brakuje 350,00 zł

Realizuj zamówienie

Kategorie

Newsletter

Opinie o reFForm Fetish Store na Opineo.pl