Bielizna & sport

Bielizna zwykła i fetyszowa oraz wszelkiej maści odzież sportową słowem wszystko co zostało uszyte z różnych rodzaju ...

Więcej

Podkategorie

 • OH, BOY!

  Koszulki Oh,boy! to wyjątkowe pieprzne projekty graficzne naniesione na bawełniane podkoszulki. Wszystko zaczęło się od rysunków  tam publikowanych. To tam narodził się pomysł o stworzeniu serii koszulek z ciekawymi motywami. Prace rysowane są ręcznie. Narysowane szkice nanoszone są następnie na materiał. Znaleźć można różnego rodzaju wzorów od tych sortowych po te bardziej pikantne. Grafiki, a przez to i koszulki, adresowane są do wszystkich. W części z nich autor przemycił pewne symbole, które nawiązują w swojej treści do tematyki LGBT i w większości tylko dla tego środowiska czytelne. Poza tym są one jednak bardzo subtelne i estetycznie zaprezentowane, tak by można było je założyć także na co dzień, na ulicę. 

 • Jockstrapy i Backless

  Jockstrapy i backlessy czyli wszelkiego rodzaju majtki z odsłoniętym tyłkiem. Są tutaj klasyczne bawełniane jockstrapy z mocnymi gumkami unoszącymi pośladki. Znajdują się tutaj także różnego rodzaju wariacje dotyczące tego rodzaju bielizny, zmiany dotyczą zarówno rodzaju materiału jak i kroju. Różnią się także rodzajem i szerokością gumki tak wokół tali jaki i pod pośladkami. Są tu też backlessy czyli pikantniejsza wersja tradycyjnej bielizny. Są to zarówno klasyczne majtki jaki także i szorty, czy też spodenki z tą tylko różnicą, że z nie zasłoniętym tyłkiem. W backlesach pośladki podnoszone są w górę przez paski materiału, w odróżnieniu od jockstrapów, gdzie funkcje tę pełnią gumki. Bez względu na to czy wolimy aby nasze pośladki okalała gumka czy materiał, to jest to idealna bielizna na każdą sex-imprezę.

 • Majtki

  Majtki to nie musi być część bielizny, którą wstydliwie chowamy pod ubraniem, może to być ta część bielizny, którą chcemy się pochwalić. Dobrze dobrana bielizna dodaje seksapilu nawet ukryta pod ubraniem wierzchnim, a pomyśl co dopiero znaczy ładna bielizna na półnagim facecie, bo należy pamiętać, że wyobraźnia jest bardzo ważna w budowaniu napięcie seksualnego. Bielizna spodnia to nie tylko majtki, ale także bokserki. Znajdują się tutaj także różnego rodzaju kombinacje dotyczące tego rodzaju bielizny, dotyczą one zarówno rodzaju materiału jak i kroju. Trafny dobór odpowiedniego dla nas modelu, który nie może nas uwierać i w którym dobrze się czujemy, jest bardzo ważny, bo tej części garderoby powierzamy pieczę nad swoimi klejnotami na większą część dnia. sex-imprezę.

 • Spodenki i szorty

  Spodenki i szorty czyli kategoria, w której można znaleźć krótkie spodenki najróżniejszej długości. Zgrupowane tutaj produkty różnią się krojem oraz materiałem, z którego zostały uszyte. Są tu także pikantne modele z dziurą odsłaniającą cały tyłek lub takie z zamkiem na tyłku, są też z zamkiem broniącym dostępu od przodu lub też z dwoma zamkami, które osłaniają lub otwierają dostęp do całego krocza. Zgrupowane są modele, które ledwie zasłaniają pośladki i mogą spokojnie robić za męski odpowiednik mini, a z drugiej strony mamy spodenki do kolan albo i tzw. 3/4. Prezentowane tutaj są zarówno modele od swobodnie leżące na tyłku po takie ściśle opinające półdupki i uda.

 • Koszulki i podkoszulki

  Koszulki i podkoszulki to kategoria w której znalazły się produkty trzech dużych fetyszowych marek – niemieckiej Barcode Berlin, hiszpańskiej Boxer Barcelona oraz holenderskiej Mister. Umieszczone w tej grupie artykuły różnią się krojem oraz materiałem, z którego zostały uszyte. Znaleźć można tutaj koszulki tzw. polówki ( idealne dla wszystkich lubiących klimaty skinheadowskie),  tradycyjne T-shirty (nadające się w równym stopniu do codziennego użytku, co na imprezy), a na różnych podkoszulkach kończąc – te o tradycyjnym kroje, poprzez te mocno wykrojone czy to z przodu czy to po bokach, po wykonane z siatkowanego materiału.  

 • Trykoty

  Trykoty to w założeniu ubrania sportowe dla osób trenujących zapasy, ale to także konieczny element ubioru dla osób lubiących zabawy w tego typu konwencji. Stroje mocno opinają się na klejnotach, przez co w widoczny sposób podkreślają ich kształt. Prezentowane są tutaj modele zarówno pełne (szczelnie okrywające ciało), takie mocno wycięte i ledwie cokolwiek zasłaniające po takie nie zasłaniające tyłka. Należy także wspomnieć, iż dostępne są modele zakrywające wszystko, ale zarazem posiadające wszyte przez krocze zamki, które ułatwiają dostęp czy to do przodu, czy to do tyłu, albo do obu na raz.  

 • Dresy, bluzy, spodnie

  Dresy, bluzy i spodnie to kategoria zawierająca stroje dla wszystkich rozmiłowanych w klimatach sportowych. Zgrupowane tutaj artykuły różnią się fasonem oraz rodzajem materiału, z którego zostały wykonane. Różnorodność sprawia, że można tutaj znaleźć rzeczy wykonane z bawełny, poprzez różne z większą czy mniejszą domieszką sztucznych materiałów, a kończąc na specjalnych tkaninach, które mają za zadanie imitację skóry lub gumy. Różni je także krój – co sprawia, że odnaleźć tutaj można zarówno modele swobodnie leżące po takie ściśle przylegające do ciała. Większość dostępnych produktów nie stanowi kompletu (osobno dostępne są bluzy i spodnie), ale jeśli ktoś chce może swobodnie połączyć sobie pojedyncze produkty i zestawić je w idealnie pasujący dres. 

 • Getry, skarpetki

  Kategoria produktów, dzięki której każdy sneakers poczuje się jak w przedsionku raju. Wszystko dzięki temu, że występują tutaj getry i skarpetki. Ta jakże potrzebna na co dzień część garderoby, stanowi jednocześnie jeden z najczęściej spotykanych fetyszy. Znajdują się tutaj skarpety wszelkiej maści i rodzaju poczynając od tych osłaniających tylko stopy (tzw. stópki), poprzez te klasyczne za kostkę, a na getrach za kolana kończąc.. Są to zarówno skarpety uszyte z bawełny, jak i takie ze sztucznych materiałów. Także kolorystyka w tej kategorii jest szeroka, bo obejmuje szeroką gamę kolorystyczną - są i klasyczna biel i czerń, ale występują także neonowe barwy.

 • Sznurowadła, szelki, inne

  Sznurowadła, szelki i inne elementy stanowiące uzupełnienie i dopełnienie stroju. Zgrupowane tutaj towary są odpowiednie zarówno dla osób lubiących różne fetysze (czy to fetysz ubiorów sportowych, czy też inne „mocniejsze” fetysze typu skóra czy guma), ale także dla takich nie zwracających na to uwagę, chcących po prostu fajnie wyglądać. Sznurowadła to zwykle niezauważalna część garderoby, ale w stroju fetyszowym jest to niezbędny element dopełniający całokształt prezencji, które dodatkowo mogą stanowić „drogowskaz” co do preferencji seksualnych noszącego. Można znaleźć tutaj także kolorowe opaski na bicepsy oraz materiałowe harnessy, które są fajnymi dodatkami do ubioru, zarówno fetyszowego jak i zwykłego. Które można nosić zarówno na koszulkę czy podkoszulkę, jak i pod nią, bezpośrednio na ciało. 

 • Kąpielówki

  Kąpielówki to grupa towarowa, w której można znaleźć wszystko co potrzeba aby pokazać się na „ubranej” plaży. Na naturystycznej plaży wszystko jest widoczne jak na dłoni, ale to właśnie zasłonięcie nawet częściowe, czyni obiekt bardziej tajemniczym, pobudzającym naszą wyobraźnię. A co jest bardziej porządanego niż niedostępny, niewidoczny obiekt pożądania. Zróżnicowanie krojów pozwala na dobranie od posiadających nogawki spodenek, poprzez krótsze szorty, a kończąc na ledwie co zakrywających klejnoty slipach. Wśród materiałów także ponuje urozmaicenie umożliwiające wybór kąpielówek pomiędzy tradycyjnymi a takimi wykonanymi z materiałów nie przyjmujących wody, co sprawia, że po wyjściu z wody klejnoty nie są tak możno oblepione.

 • Czapki

  W grupie towarowej czapki umieszczone zostały nakrycia głowy uszyte z materiałów w różnym stopniu przepuszczających powietrze. Są tutaj zarówno grube bawełniane czapki, jak i takie przewiewne uszyte z siateczki. W tym miejscu zgrupowane są czapki o różnym przeznaczeniu zarówno te chroniące przed słońcem, z daszkiem, tak zwane bejsbolówki oraz czapki skejtowskie, a obok nich znajdziemy czapki zimowe w różny sposób chroniące głowę i uszy przed mrozem. Należy pamiętać, że czapki, a szczególnie bejsbolówki i skejtowskie, stanowią ważny element stroju fetyszowego, w tym wypadku odpowiednio sportowego/ dresiarskiego/ skejtowskiego.


Koszyk  

Dostawa 0,00 zł

Razem 0,00 zł

Do darmowej wysyłki brakuje 350,00 zł

Realizuj zamówienie

Kategorie

Newsletter

Opinie o reFForm Fetish Store na Opineo.pl