Harnessy - szelki - pasy

Prawdziwy skórzak nigdy nie wyjdzie na ulicę z opadającymi spodniami, a żeby utrzymać spodnie na tyłku sprawdzają się...

Więcej

Podkategorie

 • Harness

  Skórzane harness to doskonale sprawdzający się w każdej sytuacji samoistny ubiór torsu. To doskonały dodatek na każdą imprezę, nie ważne czy to na domówkę czy to na wyjście do klubu, który podkreśli rzeźbę Twojej klaty. Dzieje się tak z uwagi na dwa fakty: po pierwsze sama budowa harness wymusza na noszący wypchnięcie klatki piersiowej do przodu, a po drugie twarde skórzane paski występujące w uprzęży z przodu świetnie podkreślają muskulaturę klatki piersiowej.

 • Szelki

  Skórzane szelki to najróżniejszej grubości i szerokości skórzane paski połączone za pomącą kół i klamer w jedną całość. Skórzane szelki w przeciwieństwie do szelek wykonanych z elastycznych materiałów mają ściśle określony rozmiar. Często dzięki specjalnej budowie mogą być przekształcone w swojego rodzaju unikalne harnessy.

 • Paski do spodni

  Pasek do spodni to niezbędny dodatek do większości strojów tak fetyszowych jak i takich zwykłych, na co dzień. W końcu skórzany pasek do spodni przyda się do podtrzymania na tyłku zarówno spodni do garnituru, poprzez spodnie moro i do munduru, a na skórzanych kończąc. Dostępne tutaj paski różnią się szerokością paska, grubością skóry, kolorem skóry oraz liczbą bolców w klamrze.

 • Pozostałe

  Pozostałe to grupa towarowa, w której umieszczone zostały różne skórzane uprzęże. Są tutaj skórzane uprzęże na dildo (tzw. strapony), do których za pomocą pierścieni można doczepić dowolne dildo. Mamy także dwa rodzaje uprzęży dla twojego pupila – uprząż do wyprowadzania psiaka na spacer oraz uprząż – pas cnoty (specjalne otwory z przodu służą do podtrzymania właściwego pasa cnoty, natomiast tylna część pomaga utrzymać w tyłku ogonek lub zatyczkę). Ostatnią z grup towarów tutaj umieszczonych są skórzane koalicyjki, czyli skórzany pas przechodzący na ukos przez tors i plecy, a nawiązujący do klimatu mundurowego.


Koszyk  

Dostawa 0,00 zł

Razem 0,00 zł

Do darmowej wysyłki brakuje 350,00 zł

Realizuj zamówienie

Kategorie

Newsletter

Opinie o reFForm Fetish Store na Opineo.pl