Dilda winylowe

Dilda winylowe, to dilda które łączy jedno – wykonanie z polichlorku winylu (w skrócie PVC lub winyl). Winyl charakte...

Więcej

Podkategorie

 • Dilda winylowe TSX

  TSX to amerykański producent winylowych zabawek erotycznych. Marka powstała w roku 2000 i od tamtej pory dystrybuuje swoje towary do krajów na całym globie. Produkty TSX charakteryzują się unikalnym designem, najwyższą jakością użytych materiałów (pozbawionych ftalanów i innych szkodliwych dla skóry substancji). Zaleca się użytkowanie produktów marki TSX z lubrykantami na bazie wody.

 • Dilda Crackstuffers

  Crackstuffers to brytyjski producent zabawek erotycznych stworzonych przez mężczyzn dla mężczyzn. Ich znakiem rozpoznawczym jest szeroka gama niebieskich dild winylowych. Unikalna kolorystyka i najwyższa jakość wykonania wyróżniają zabawki tej marki. Produkt, który zostaje przekazany w ręce klienta jest estetyczny i wytrzymały. Przypadnie do gustu osobom, które cenią produkty nie tylko za wartość użytkową, ale także wizualną. Wszystkie produkty Crackstuffers wykonane są z materiałów całkowicie bezpiecznych dla ludzkiego ciała.

 • Dilda winylowe All Black

  Dilda winylowe All Black to bardzo fajne zabawki po bardzo rozsądnych cenach przy zachowaniu dobrej jakości wykonania. Za kolekcją All Black stoi znany producent sekszabawek skierowanych do mężczyzn – Domestic Partner.

 • Dilda winylowe Mister B

  Marka Mister B powstała w Amsterdamie w marcu 1994 r i dziś jest liderem w dostarczaniu najwyższej jakości produktów dla skórzanych i gumowych fetyszystów, a także entuzjastów zabaw sado-maso. Oferta Mister B jest bardzo bogata i cieszy się ogromnym zainteresowaniem w środowiskach gejowskich. Wszystkie dilda Mister B. zostały odlane z winylu i noszą imiona osób pracujących na sukces tej marki. Dilda winylowe Mister B można używać z każdym rodzajem lubrykantów.

 • Dilda winylowe DP

  Dilda winylowe Domestic Partner to szeroka gama sekszabawek skierowana do męskiej części użytkowników. W skład szerokiej rodziny zabawek spod znaku Domestic Partner wchodzą zarówno winylowe dilda jak i winylowe korki analne. Marka Domestic Partner obejmuje cztery linie produktów: Army Collection, Navy Collection, Air Force Collection i Special Force Collection, z których każda następna jest coraz pikantniejsza. Każdy osoba poszukująca zabawki dla siebie znajdzie coś odpowiedniego – od małych dla początkujących po olbrzymie dla bardzo doświadczonych.


Koszyk  

Dostawa 0,00 zł

Razem 0,00 zł

Do darmowej wysyłki brakuje 350,00 zł

Realizuj zamówienie

Kategorie

Newsletter

Opinie o reFForm Fetish Store na Opineo.pl