Falcon Manrammer White Extreme

2101007

325,00 zł

Falcon – Manrammer

 

Falcon Manrammer został w całości wykonany z PVC, bardzo wytrzymałego i odpornego na tłuszczowe lubrykanty materiału.

 

Jest to seria dild, które zostały pomyślane na nowo, mianowicie, zamiast płaskiej podstawy (jąder), lub przyssawki, znajduję się bardzo praktyczna rączka! Zastosowanie takiej konstrukcji przenosi seks na bardzo dziki poziom.

 

Sama rączka też pełni rolę penetratora ( zabawa może być obustronna), została wyposażona w liczne wypustki, potęgujące doznania.

 

Świetnie sprawdza się podczas zabawy samodzielnej, ale prawdziwa siła i moc przyjemności uwidacznia się w momencie gdy dildo Falcon Manrammer jest sterowane przez drugą osobę. Musisz koniecznie spróbować!

 

Przeznaczone do zabaw analnych oraz waginalnych. Wystarczy duża ilość żelu i można odlecieć.

 

Wolne od szkodliwych związków typu. ftalany, hipoalergiczne, wytrzymałe: z biegiem czasu, oraz z powodu mocnego użytkowania dildo Falcon Manrammer, nie traci swojego koloru oraz kształtu.

 

Dildo Falcon Manrammer występuje w trzech wielkościach: small, medium, large. Oraz w dwóch wersjach kolorystycznych: czarne, cieliste.

 

Początkującym zalecamy rozpoczęcie zabawy od poziomu small, by z czasem dojść do wersji ogromnej, która sprawia najwięcej frajdy.

 

Bardzo łatwe w czyszczeniu: wystarczy ciepła woda i trochę mydła (my osobiście polecamy stosowanie środków odkażających).

 

 

Falcon Manrammer Medium ma wymiary:

Długość całkowita: 40,64 cm

Długość penetratora:  26 cm

Obwód w najgrubszym miejscu: 22,86 cm

Średnica:  4,5-7cm

 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do śledzenia naszego bloga oraz aktywnego komentowania: blog reFForm.

 

Napisz recenzję

Falcon Manrammer White Extreme

Falcon Manrammer White Extreme

Produkty powiązane

Przejdź do góry