Promo Obniżka!
Mister B. Bas Dildo Black

Mister B. Bas Dildo Black

6269900

159,75 zł

-25%

213,00 zł brutto

Bas to wysokiej jakości dildo winylowe od Mister B. Powierzchnia pokryta jest żyłami potęgującymi doznania z penetracji. Przekonaj się na co je stać, jeśli tylko nie brak Ci odwagi...

 

Dildo z kolekcji Dark Crystal w wersji czarnej. Wykonane zostało z wysokiej jakości winylu, bez dodatku ftalanów i innych szkodliwych dla ciała substancji.

 

Dildo przed zabawą oraz po należy dokładnie odkazić, można to zrobić za pomocą płynów do dezynfekcji np. swiss navy toy&body cleaner lub pjur med clean, joy division clean’n’safe. Można ewentualnie na kilka chwil włożyć je do pojemnika z wrzącą wodą. Przechowywać w miejscu suchym, nienasłonecznionym, w temperaturze pokojowej.

 

Zabawka polecana zaawansowanym użytkownikom. Idealna do mocniejszych zabaw FF. Zabawka jest ciężka, masywna, sama stoi na podłodze. Idealnie odlana główka pozwala powoli i delikatnie wprowadzać zabawkę, by po chwili rozszerzyć się i spotęgować wrażenia. Sama obecność takiego kolosa w pokoju sprawi, że zachcesz bawić się mocniej.


Parametry techniczne:
długość: 40 cm
średnica: 16 cm
waga: 1,125 kg

 

Marka Mister B powstała w Amsterdamie w marcu 1994 r i dziś jest liderem w dostarczaniu najwyższej jakości produktów dla skórzanych i gumowych fetyszystów, a także entuzjastów zabaw sado maso. Oferta Mister B jest bardzo bogata i cieszy się ogromnym zainteresowaniem w środowiskach gejowskich. Wszystkie dilda Mister B. noszą imiona osób pracujących na sukces tej marki. A Ty, znasz Basa?

 

Chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy na nasz blog:  zabawki erotyczne, jak o nie dbać?

Gatunek 
2016-02-23

jeśli lubisz długość

Polecam długość genialna gdy dobijam raj mmmmm...

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz recenzję

Mister B. Bas Dildo Black

Mister B. Bas Dildo Black

Mister B. Bas Dildo Black

Produkty powiązane

Przejdź do góry