Anthony Buttplug Black

6277100

100,80 zł

Anthony Buttplug to wysokiej jakości buttplug winylowy Mister B z kolekcji Dark Crystal w wersji przezroczystej. Wykonane zostało z wysokiej jakości winylu, bez dodatku ftalanów i innych szkodliwych dla ciała substancji.

 

Dildo przed zabawą oraz po należy dokładnie odkazić, można to zrobić za pomocą płynów do dezynfekcji np. swiss navy toy&body cleaner lub pjur med clean, joy division clean’n’safe. Można ewentualnie na kilka chwil włożyć je do pojemnika z wrzącą wodą. Przechowywać w miejscu suchym, nienasłonecznionym, w temperaturze pokojowej.

 

Zabawka polecana zaawansowanym użytkownikom. Idealna do mocniejszych zabaw FF. Zabawka jest ciężka, masywna, sama stoi na podłodze.


Parametry techniczne:

długość: 13.5 cm

obwód: 4 cm

waga: 0.155 kg

 

Marka Mister B powstała w Amsterdamie w marcu 1994 r i dziś jest liderem w dostarczaniu najwyższej jakości produktów dla skórzanych i gumowych fetyszystów, a także entuzjastów zabaw sado maso. Oferta Mister B jest bardzo bogata i cieszy się ogromnym zainteresowaniem w środowiskach gejowskich. Prawie wszystkie dilda Mister B. noszą imiona osób pracujących na sukces tej marki.

 

Chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy na nasz blog:  zabawki erotyczne, jak o nie dbać?

Napisz recenzję

Anthony Buttplug Black

Anthony Buttplug Black

Anthony Buttplug Black

Produkty powiązane

0 100.800001

Przejdź do góry