* TSX Screw Black

Dildo winylowe w kształcie dobrze nagwintowanej śruby

 

Dildo to, począwszy od czubka, staje się coraz grubsze, aż maksymalne swoje rozmiary uzyskuje przy podstawie. Zapewnia to dodatkowe doznania podczas wkładania, dzięki temu poczujesz jak twoja dupa stopniowo napełnia się, aż do całkowitego wypełnienia.

 

Wyjątkowe dildo, który możesz albo włożyć albo dogłębnie wkręcić.

 Wszystko zależy od twojego sposobu na zaspokojenie dziury – bo może wolisz ostry przeskok z gwintu na gwint co pozwoli szybciej pobudzić dupę, a może wolisz potrzebujesz powolnego wkręcenia się w zabawę. W końcu każda dupa jest inna i niepowtarzalna

 

Pamiętaj jednak, że zabawa nie kończy się wraz ze włożeniem całego dilda do środka, ale trwa dalej gdy je wyciągasz. I tutaj także może podziałać twoja wyobraźnia – czy ostro ją wyszarpniesz i pozwolisz poczuć mocne doznania czy też zadowolisz się częściowym albo całkowitym wykręceniem i powolnym podgrzewaniem atmosfery. Decyzja o sposobie wkręcenia dupy na dogłębną zabawę należy do Ciebie.

 

Nie ważne jaki sposób zabawy wybierzesz pamiętaj, że by bawić się bezpiecznie trzeba dobrze rozluźnić zwieracze (npPjur Back Door Serum) a następnie utrzymać dupę dobrze nawilżoną (np.:Man Extremeglide, Man Waterglide). Po skończonej zabawie konieczne jest dokładne umycie zabawki (np.: Med Clean Spray, MrB Clean).

 

Dildo wykonane w 100% z winylu wolnego od ftalanów.

 

Długość całkowita z podstawą 21cm

Długość penetratora 18cm

Średnica w najcieńszym miejscu cm

Średnica w najszerszym miejscu 4cm

Napisz recenzję

* TSX Screw Black

* TSX Screw Black

Produkty powiązane

Przejdź do góry