E-stim ElectroPebble

2603900

855,00 zł

Jednostka sterująca do elektrostymulacji od brytyjskiej firmy E-stim.

 

Jest to zabawka dla wszystkich, którzy lubią coś więcej niż tylko jednostki z podstawowymi funkcjami.

 

E-stim ElectroPebble® posiada dwa kanały wyjściowe, z których każdy posiada niezależna regulację. Pozwala to ustawić poziom intensywności elektrostymulacji dokładnie na takim poziomie intensywności jakiego potrzebujesz aby zapewnić maksimum przyjemności. W praktyce oznacza to, że można bawić się np. dwoma zabawkami na raz, a każda z nich będzie ustawiona na inny poziom mocy.

 

Jednostka ma zaprogramowanych 9 różnych trybów pracy, tak by zabawa nigdy nie była nudna. Tryby te to: Pulse, Flo, Split, Bounce, Audio, Milk, Squeeze, Tease i Torment.

 

ElectroPebble® ofiaruje też coś dla tych co lubią spontaniczną zabawę – w urządzenie wbudowany jest mikrofon, więc istnieje możliwość tworzenia niepowtarzalnych doznań czy to przez odtwarzanie jakiejkolwiek muzyki czy też przez jakieś własne dźwięki. Sygnał dźwiękowy powoduje powstanie impulsu elektrycznego. Muzyka, więc tworzy wspaniałe doznania i je kontroluje.

 

Jednostką uruchamia się za pomocą przycisku na szczycie, a następnie steruje się za pomocą dwóch klawiszy oraz trzech pokręteł. Dwukrotne naciśnięcie klawisza „ w górę” zmienia tryb pracy, środkowe pokrętło kontroluje częstotliwość, a dwa boczne pokrętła regulują moc na każdy z kanałów wyjściowych.

 

Tak aby w każdym momencie było wiadomo co się dzieje ElectroPebble® został wyposażony w LifeLine™, serię jasnych diod led, które pulsują w różnych sposób, unikalny dla każdego z trybów pracy. Jednostka posiada także po jednej diodzie dla każdego z kanałów, tak by od razu wiadomo było, który kanał jest aktywny. Dodatkową funkcją LifeLine™ jest wskaźnik poziomu naładowania baterii – uruchamiając urządzenie diody wskażą ile jeszcze pozostało mocy.

 

ElectroPebble® została wyposażona w gumowy uchwyt tak, aby jak najlepiej leżała w dłoni.  

 

ElectroPebble sprzedawany jest w zestawie:

    1 x jednostka zasilająca ElectroPebble
    2 x kabel wyjściowy 3,5 mm do 2 mm
    4 x elektrody samoprzylepne
    1 x bateria 9V PP3
    1 x Skrócona instrukcja
    1 x Instrukcja obsługi
    Wszystko to spakowane w walizeczkę.

 

DANE TECHNICZNE:

Źródło zasilania: bateria 9V (PP3)

Wymiary (w przybliżeniu): 116mm x 77mm x 38mm

Waga (z baterią): 176g

Napisz recenzję

E-stim ElectroPebble

E-stim ElectroPebble

E-stim ElectroPebble

Produkty powiązane

Przejdź do góry