*E-stim ElectroPebble XPF

Zestaw do elektrostymulacji składający się z jednostki sterująca ElectroPebble®, gumowych pętli przewodzących oraz elektrody Flange™.

 

ElectroPebble® jest to zabawka dla wszystkich, którzy lubią coś więcej niż tylko jednostki z podstawowymi funkcjami.

 

E-stim ElectroPebble® posiada dwa kanały wyjściowe, z których każdy posiada niezależna regulację. Pozwala to ustawić poziom intensywności elektrostymulacji dokładnie na takim poziomie intensywności jakiego potrzebujesz aby zapewnić maksimum przyjemności. W praktyce oznacza to, że można bawić się np. dwoma zabawkami na raz, a każda z nich będzie ustawiona na inny poziom mocy.

 

Jednostka ma zaprogramowanych 9 różnych trybów pracy, tak by zabawa nigdy nie była nudna. Tryby te to: Pulse, Flo, Split, Bounce, Audio, Milk, Squeeze, Tease i Torment.

 

ElectroPebble® ofiaruje też coś dla tych co lubią spontaniczną zabawę – w urządzenie wbudowany jest mikrofon, więc istnieje możliwość tworzenia niepowtarzalnych doznań czy to przez odtwarzanie jakiejkolwiek muzyki czy też przez jakieś własne dźwięki. Sygnał dźwiękowy powoduje powstanie impulsu elektrycznego. Muzyka, więc tworzy wspaniałe doznania i je kontroluje.

 

Jednostką uruchamia się za pomocą przycisku na szczycie, a następnie steruje się za pomocą dwóch klawiszy oraz trzech pokręteł. Dwukrotne naciśnięcie klawisza „ w górę” zmienia tryb pracy, środkowe pokrętło kontroluje częstotliwość, a dwa boczne pokrętła regulują moc na każdy z kanałów wyjściowych.

 

Tak aby w każdym momencie było wiadomo co się dzieje ElectroPebble® został wyposażony w LifeLine™, serię jasnych diod led, które pulsują w różnych sposób, unikalny dla każdego z trybów pracy. Jednostka posiada także po jednej diodzie dla każdego z kanałów, tak by od razu wiadomo było, który kanał jest aktywny. Dodatkową funkcją LifeLine™ jest wskaźnik poziomu naładowania baterii – uruchamiając urządzenie diody wskażą ile jeszcze pozostało mocy.

 

ElectroPebble® została wyposażona w gumowy uchwyt tak, aby jak najlepiej leżała w dłoni.  

 

Zestaw ElecroPebble® XPF poza jednostką sterującą zawiera także parę monopolarnych 2mm gumowych pętli przewodzących, które są idealne do zabaw z penisem i jądrami. Miękkie i elastyczne oraz bardzo proste w użyciu. Wystarczy podłączyć je za pomocą jednego z będących w zestawie kabelków, nałożyć cienką warstwę żelu do elektrostymulacji, założyć pętle i je docisnąć. Teraz już można podkręcić zabawę.

 

Poza pętlami w składzie zestawu jest też zabawka bipolarna Flange™. Nie za duży, więc nadaje się ona zarówno do pochwy jak i do odbytu. Wyposażone jest w gniazdko 4mm, więc aby podłączyć elektrodę do jednego z kanałów ElectroPebble® trzeba na jeden z kabli nałożyć dostarczoną w zestawię przejściówkę. Pamiętaj by przed zaaplikowaniem elektrody należy użyć żelu do elektrostymulacji, pozwoli to Tobie cieszyć się w pełni jazdą.

 

Zestaw ElectroPebble® XPF zawiera:

1 x jednostka zasilająca ElectroPebble

2 x monopolarna gumowa pętla przewodząca 2mm

1 x bipolarna elektroda Flange™

1 x przejściówka na 4mm

2 x kabel wyjściowy 3,5 mm do 2 mm

4 x elektrody samoprzylepne

1 x bateria 9V PP3

1 x Skrócona instrukcja

1 x Instrukcja obsługi

Wszystko to spakowane w walizeczkę.

 

DANE TECHNICZNE ElectroPebble®:

Dwa kanały na wtyczki 3,5mm

Wbudowany mikrofon

9 trybów pracy

Źródło zasilania: bateria 9V (PP3)

Wymiary (w przybliżeniu): 116mm x 77mm x 38mm

Waga (z baterią): 176g

 

DANE TECHNICZNE Flange™:

Długość: 100mm

Średnica główki elektrody: 25mm

Średnica podstawy elektrody: 50mm

Waga: 208g

 

DANE TECHNICZNE Pętli 2mm:

Długość: 2 x 25cm

Maksymalna średnica: 65mm

Minimalna średnica: 12mm

Grubość: 3,78mm

Napisz recenzję

*E-stim ElectroPebble XPF

*E-stim ElectroPebble XPF

E-stim ElectroPebble XPF

Produkty powiązane

Przejdź do góry