* E-stim UltraSound Smooth 6mm

Sonda do cewki moczowej z funkcją elektrostymulacji od angielskiej firmy E-stim.

 

Sonda UltraSound™ wykonana została z solidnej stali nierdzewnej, a następnie wypolerowana na lustrzany połysk. Te ultra gładkie sondy wyróżnia końcówka zakończona stożkową końcówką z zaokrągloną główką. Pomiędzy końcówką a samą sondą jest 2mm różnicy, pozwala to uzyskać stopniowe rozciągnięcie i delikatnie włożenie na pełną średnicę.


Wszystkie UltraSound™ zostały zaprojektowane z rowkami na końcówce bazowej, aby ułatwić przytrzymanie sondy palcami podczas i po nałożeniu lubrykantu, tak nie wyślizgiwało się z rąk.

 

Sondy posiadają gniazdo 4mm.

 

Ponieważ jest to elektroda monopolarna konieczne jest użycie jakiejś drugiej elektrody, aby zamknąć obwód. Może to być np. gumowa pętla przewodząca lub jakiś korek.


DANE TECHNICZNE:
Długość całkowita: 175mm

Długość wkładalna: 155mm

Średnica: 6mm

Średnica czubka: 4 mm

Waga: 35g

Podłączenie za pomocą kabla z końcówką 4mm


UltraSound ™ są wykonane w Wielkiej Brytanii.


CZYSZCZENIE

Czyszczenie jest proste i łatwe - wystarczy umyć je w ciepłej wodzie z lekkim detergentem lub płynem do sterylizacji. Są one wykonane ze stali nierdzewnej, więc można je także wyparzyć. Po myciu należy sondę wysuszyć. Nie przechowuj sondy kiedy pozostała mokra.


Ze względu na charakter zabawy czystość jest najważniejsza, więc sugerujemy wykorzystanie środków do dezynfekcji bezpośrednio przed użyciem i zastosowanie sterylnego środka nawilżającego.

Napisz recenzję

* E-stim UltraSound Smooth 6mm

* E-stim UltraSound Smooth 6mm

E-stim UltraSound Smooth 6mm

Produkty powiązane

Przejdź do góry