MrB X-Back Harness Premium Neon Green-Black

499,00 zł

Skórzany harness  z neonowej kolekcji od MisterB

 

Dzięki temu jaskrawemu harnessowi nie pozostaniesz niezauważony na imprezie.

  

Wykonana w 100% z skóry. Na twardą skórę stanowiącą szkielet harnessu nałożone są paski z miękkiej skóry w kolorze neonowym.

 

Posiada zapięcia na ćwieki zatrzaskowe, dzięki czemu jeszcze łatwiej go regulować i założyć.

 

Na plecach harness ten układa się w kształt litery „X”, co sprawia że zmusza on do wyprężenia klatki piersiowej i cofnięcia ramion.

 

Każdy ma swóją technikę zakładania, więc tylko kilka słów dla tych, którzy zakładają go po raz pierwszy:

- odepnij jeden z dłuższych pasków od kółka (najlepiej od dołu);

- drugi pasek załóż przez głowę, w ten sposób, iż będzie on leżał na jednym ramieniu oraz będzie przechodził pod drugim ramieniem.

- ponownie zapnij odpięty pasek.

 

Marka Mister B powstała w Amsterdamie w 1994r. początkowo jako sklep stacjonarny oferujący ubrania skórzane i gumowe. Entuzjazm i zamiłowanie do fetyszów były fundamentem do dalszego rozwoju firmy oraz rozszerzania oferty. Dzisiaj Mister B oferuje szeroką gamę produktów ze skóry i gumy klasy premium, które stanowią trzon firmy, a także różne zabawki ze świata BDSM (typu pejcze, kajdanki, obroże itd.) oraz szeroki wybór zabawek analnych. Nie można zapomnieć także o lubrykantach, prezerwatywach, ubraniach z dzianiny i wielu innych rzeczach. Cechą wspólna tych wszystkich rzeczy jest wysoka jakość wyrobów. Obecnie oferta Mister B dostępna jest w ponad 500 sklepach na całym świecie.  Sklepy z ekspozycją MisterB są koniecznym przystankiem dla osób szukających szerokiej gamy produktów dla fetyszystów, ponieważ szeroka i zróżnicowana gama artykułów erotycznych pozwala dobrać zabawkę do każdego stopnia zaawansowania.

Napisz recenzję

MrB X-Back Harness Premium Neon Green-Black

MrB X-Back Harness Premium Neon Green-Black

MrB X-Back Harness Premium Neon Green-Black

Produkty powiązane

Przejdź do góry