Fleshjack - Pierre Fitch Mouth

3001303

309,00 zł

Fleshjack to seria jednego z najpopularniejszych seks-gadżetów dla mężczyzn, dedykowana specjalnie dla gejów. Masturbatory Fleshjack to anatomiczne repliki ust i tyłków największych gwiazd z filmów dla dorosłych facetów. Dziś masz okazję poznać ich „od środka”!

 

Tuby Fleshjack pochodzą od pioniera w produkcji masturbatorów na rynku – firmy Fleshlight. Wewnętrzna część tuby wykonana została z materiału SuperSkin, który powstał w celu jak najdoskonalszego odwzorowania subtelności prawdziwej skóry. Jest to materiał bardzo przyjemny w dotyku i w 100% bezpieczny w kontakcie ze skórą. Jest także łatwy w czyszczeniu i konserwacji – po użyciu wystarczy wyjąć wewnętrzną część z obudowy, umyć ją pod ciepłą, bieżącą wodą i dokładnie osuszyć. W celu konserwacji polecamy użycie Fleshlight Renewing Powder – specjalistycznego proszku do konserwacji materiału SuperSkin. Jeżeli go nie posiadacie, możecie użyć mąki kukurydzianej.

 

UWAGA: Podczas zabawy z tubami FleshJack można używać WYŁĄCZNIE lubrykantów na bazie wody. Środki nawilżające o innej bazie mogą bezpowrotnie zniszczyć materiał SuperSkin.

 

Parametry techniczne:

gwiazda porno: Pierre Fitch

rodzaj otworu: usta

długość zewnętrzna: 25 cm

długość wewnętrzna: 23 cm

średnica wewnętrzna: 1,2 - 2 cm

Wykonano z materiału SuperSkin®, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie zawiera ftalanów.

W załączeniu próbka lubrykantu.

Chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy na nasz blog: link.

Napisz recenzję

Fleshjack - Pierre Fitch Mouth

Fleshjack - Pierre Fitch Mouth

Fleshjack - Pierre Fitch Mouth

Produkty powiązane

Przejdź do góry