Bathmate Hydromax X40 - hydropump do powiększania penisa (czerwona)

0700602

599,00 zł

HYDROMAX X40 jest 15% większy od wersji X30, generuje 35% więcej siły ssącej dzięki swojemu unikalnemu, nowo zaprojektowanemu systemowi "Bellows Pump" - dostarczając tym samym lepszych i szybszych efektów. Większy penis, twardsze erekcje, większa wytrzymałość!
 
Pompka Bathmate – wodna, wygodna, bezpieczna i naturalna metoda powiększania penisa w komforcie psychicznym i prywatności twojej własnej łazienki.
 
Wystarczy tylko 15-20 minut dziennie a pompka Bathmate uczyni Twój członek grubszym, dłuższym, silniejszym i bardziej wytrzymałym!
 
Pompka Bathmate, co udowodniono, pomaga w zaburzeniach związanych z przedwczesną ejakulacją oraz schorzeniach powrózka nasiennego.

Na świecie już tysiące mężczyzn używa pompki Bathmate wchodząc pod prysznic i do wanny czyniąc samą kąpiel atrakcyjniejszą i dając szansę na doznanie bardzo miłych chwil.

 

Czym jest BATHMATE?


BATHMATE to rewolucyjny system pompek wodnych dla mężczyzn, chcących poprawić jakość swojego życia seksualnego, a także zdrowia ogólnego. Firma jest liderem na rynku w dziedzinie powiększania penisa i poprzez doskonałość i wysoką jakość swoich produktów zdobywa rzesze fanów na całym świecie.

 

Regularne stosowanie pompki BATHMATE zapewnia poprawę ukrwienia penisa, zwiększenie jego wielkości oraz wydłużenie i wzmocnienie erekcji.

 

Pompki BATHMATE są zaprojektowane z myślą o stosowaniu ich w środowisku wodnym (uzyskuje się najlepsze wyniki), są jednak na tyle uniwersalne, że bez problemu możemy używać ich także bez kontaktu z wodą, działają wtedy na zasadzie próżni ( wysysa się powietrzę, nie wodę).

 

Zaprojektowane przez specjalnie wyszkolonych inżynierów pompki BATHMATE deklasują swoją konkurencję w dziedzinie powiększania penisa.

 

Zastosowanie niesamowitej hydrauliki wody, pozwala uzyskać naturalne środowisko w pompce bez ryzyka uszkodzenia organu, co prowadzi do poprawy zdrowia, samopoczucia oraz wzmocnienia doznań podczas stosunku.

 

W takim  razie jaka jest różnica między pompkami wodnymi a powietrznymi?


Powietrze jest sprężyste, po stworzeniu próżni  niekoniecznie wypełni wszystkie luki powstałe w pompce (wypełnia je ciało), zachodzi ryzyko nierównomiernego rozrostu penisa. Podczas stosowania pompki BATHMATE w środowisku wodnym, regularne wypompowywanie wody prowadzi do automatycznego rozrostu penisa, natomiast pozostała woda w pompce, uzupełnia przestrzeń między urządzeniem a członkiem. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasz sprzęt rozrośnie się równomiernie, a skóra nie zostanie uszkodzona.

 

Jak dobrać wielkość pompki BATHMATE do swoich potrzeb?

 

Na rynku istnieje kilka modeli pompek BATHMATE: BATHMATE HERCULES, BATHMATE GOLIATH, HYDROMAX X30, HYDROMAX X40. Różnią się od siebie wielkością. Pompkę należy dopasować do penisa w stanie erekcji. Producent proponuję taki podział:

 

1) Pompka: HYDROMAX X30/ BATHMATE HERCULES

Długość: 150mm-180mm
Obwód: 150mm-170mm

 

2) Pompka: HYDROMAX X40

Długość: 180mm-210mm
Obwód: 170mm-200mm

 

3) Pompka: GOLIATH

Długość: 210mm-240mm
Obwód: 200mm-230mm

Zasada jest prosta: penis który ma w stanie erekcji 19 cm i poniżej : pompka HERCULES lub HYDROMAX X30. Stosowanie pompki GOLIATH nie gwarantuję szybszego przyrostu i lepszych efektów. Pompkę bardziej zaawansowaną, jaką jest BATHMATE GOLIATH, należy zakupić w momencie gdy uzyskamy maksimum naszych możliwości na pompce HERCULES.

 

Stosowanie pompki:

 

- urządzenie jest zaprojektowane z myślą o jednym użytkowniku.

- jeżeli występuje zmniejszone odczuwanie okolic krocza, należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem pompki BATHMATE.

-musisz mieć stały kontakt z pompką, nie wolno zasypiać podczas stosowania, nie używać jej pod wpływem alkoholu lub środków odurzających

-należy pamiętać by przed użyciem pompki BATHMATE ogolić obszar krocza. Zapewni to lepszą przyczepność tuby do ciała jednocześnie zapobiegając wypływaniu wody i zmniejszeniu efektów.

- zalecana jest krótka kąpiel lub prysznic przed stosowaniem, w celu zmiękczenia komórek oraz porów.

-należy unikać zbyt intensywnego pompowania.

- pompkę powinno się stosować w trzech kilkuminutowych seriach ( co parę minut powinna nastąpić przerwa i masaż penisa bez pompki). Sesja powinna trwać maksymalnie 15 minut. Zapewni to najlepsze efekty oraz zwiększy przepływ krwi do penisa.

 

Co da ci pompka wodna Bathmate (R)?


• większego penisa – około 2-7 cm trwałego powiększenia, wielkość powiększenia zależy od konkretnej osoby
• grubszego penisa – partnerzy osób używających Bathmate są bardziej zadowoleni z tak pogrubionego członka,
• powiększy żołądź – uczyni Twój członek okazalszym,
• twardsze wzwody – jak one polepszają współżycie seksualne nikogo nie należy przekonywać,
• silniejsze orgazmy – lepiej ukrwiony członek, większy i sprawniejszy to gwarancja silniejszych orgazmów, ich jakość polepszy się wraz z używaniem pompki Bathmate,
• brak przedwczesnej ejakulacji - większe silniejsze wzniesienie pomaga w wytrzymałości. Bathmate pomaga ci osiągnąć to więc możesz zadowolić nienasyconych,
• efektowniejsze „wystrzały” – tak powiększony członek ma większą siłę, by wystrzelić z siebie to, co najlepsze,
• ogólny wzrost wytrzymałości seksualnej - Bathmate wzmocni Twoją wytrzymałość seksualną wpływając na polepszenie jakości aktu seksualnego,

Teraz i Ty możesz zaznać przyjemności z używania i zabawy pompką wodną do powiększania penisa BATHMATE (R).

CZY WARTO ZWLEKAĆ I CZEKAĆ, AŻ SAMO SIĘ POWIĘKSZY?


Materiał części głównej urządzenia - Poliwęglan
Materiał gumowej sprężyny – antyalergiczna guma
Materiał metalowej sprężyny – stal nierdzewna

 

Sprawdź pompkę o 30% wiekszą GOLIATH

 

Chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy na nasz blog: Cały w tym ambaras, żeby duży był od zaraz …


Chcesz obejrzeć filmy wideo, jak pompka działa? Kliknij <<<TUTAJ>>>

 

Chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy na nasz blog: Bathmate- przyjemność oraz pożytek w jednym

 

Znajdź swój rozmiar:

 

Pisali o tym TUTAJ

Napisz recenzję

Bathmate Hydromax X40 - hydropump do powiększania penisa (czerwona)

Bathmate Hydromax X40 - hydropump do powiększania penisa (czerwona)

Bathmate Hydromax X40 - hydropump do powiększania penisa (czerwona)

Produkty powiązane

Przejdź do góry