Bathmate Hydromax5 Aqua Blue pomka wodna do powiększania penisa niebieska

0701602

479,60 zł

Pompka Hydromax5 to jeden z odnowionych produktów w katalogu Bathmate, uznanego producenta pompek wodnych do powiększania penisa. Posiada dokładnie te same cechy, co Hydromax7 i Hydromax9, różni się jednak rozmiarem – ta wersja pompki przeznaczona jest dla Panów, których długość penisa wynosi od 9 do 15 cm.


Hydromax5 generuje o 35% silniejsze ssanie niż pompka Hercules, a to dzięki nowoczesnemu systemowi Bellows Pump. Na system ten składa się nowy zawór do odpływu wody oraz całkiem nowy system tłoczenia. Dzięki wykorzystaniu nowych materiałów w jego produkcji, efektem jest nie tylko silniejszy efekt ssania, ale także dużo większa elastyczność miecha, która pozwala na osiągnięcie takich samych efektów ssania przy użyciu mniejszej siły. Wewnętrzna część miecha została powiększona, dając Ci większą przestrzeń na powiększanie Twojego penisa.


Dzięki nowej, ulepszonej nakładce zwiększającej komfort noszenia pompka Bathmate Hydropump zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie do ciała. Większa przyczepność zapewnia silniejszy efekt ssania przy mniejszym wkładzie siły, co oznacza mniej pompowania, a więcej efektów! Nakładka jest łatwa do usunięcia i bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości.


Nowy zatrzask zaworu to prawdopodobnie najważniejsza zmiana jaką uczynili projektanci Bathmate i z technicznego punktu widzenia, była najbardziej wymagająca – usprawniony został zawór kontrolujący odpływ wody z urządzenia. Poprzez dodanie nowego zatrzasku, zawór możesz teraz zamknąć, żeby uniemożliwić odpływ wody. Ta mała, ale bardzo istotna zmiana pozwala Ci na wypełnienie urządzenia wodą przy użyciu tylko jednej ręki. Zmiana ta także pozwala na wolniejsze zwolnienie próżni, dzięki czemu nie musisz się obawiać „przepompowania”.

 

Przeźroczysta miarka z przodu urządzenia, ze skalą zarówno w calach jak i centymetrach, umożliwia łatwe i czytelne zmierzenie osiągniętych efektów.

 

Jakie efekty zapewnia używanie pompki Bathmate?
• dłuższy penis - około 2-7 cm trwałego powiększenia, wielkość powiększenia zależy od konkretnej osoby
• grubszy penis – partnerzy osób używających Bathmate są bardzo zadowoleni z tak pogrubionego członka
• powiększony żołądź – uczyni Twój członek okazalszym
• twardsze wzwody – jak one poprawiają życie seksualne, chyba nie trzeba nikogo przekonywać
• silniejsze orgazmy – lepiej ukrwiony, większy i sprawniejszy członek to gwarancja silniejszych orgazmów

• efektowniejsza ejakulacja – powiększony członek w trakcie orgazmu osiąga silniejsze wytryski
• brak przedwczesnej ejakulacji i ogólny wzrost wytrzymałości seksualnej - większy, silniejszy wzwód sprzyja większej wytrzymałości seksualnej, co oznacza dłuższe stosunki i więcej przyjemności!

 

Parametry techniczne:

Wymiary pompki:

długość do 15cm w stanie wzwodu

średnica do 14cm obwodu w stanie wzwodu

 

Pompka występuje w kolorach: niebieskim, przeźroczystym i czerwonym.

 

Chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy na nasz blog: cały w tym ambaras, żeby duży był od zaraz…

Chcesz obejrzeć filmy wideo, jak pompka działa? Kliknij <<<TUTAJ>>>.

Pisali o tym TUTAJ

Napisz recenzję

Bathmate Hydromax5 Aqua Blue pomka wodna do powiększania penisa niebieska

Bathmate Hydromax5 Aqua Blue pomka wodna do powiększania penisa niebieska

Hydropompka do powiększania penisa

Produkty powiązane

Przejdź do góry