Bathmate Hydromax9 Crystal Clear pompka wodna do powiększania penisa przeźroczysta

0701901

655,60 zł

HYDROMAX9 jest 15% większy od wersji HYDROMAX7, generuje 35% więcej siły ssącej dzięki swojemu unikalnemu, nowo zaprojektowanemu systemowi "Bellows Pump" - dostarczając tym samym lepszych i szybszych efektów. Większy penis, twardsze erekcje, większa wytrzymałość!
 
Pompka Bathmate – wodna, wygodna, bezpieczna i naturalna metoda powiększania penisa w komforcie psychicznym i prywatności twojej własnej łazienki.
 
Wystarczy tylko 15-20 minut dziennie a pompka Bathmate uczyni Twój członek grubszym, dłuższym, silniejszym i bardziej wytrzymałym!
 
Pompka Bathmate, co udowodniono, pomaga w zaburzeniach związanych z przedwczesną ejakulacją oraz schorzeniach powrózka nasiennego.

Na świecie już tysiące mężczyzn używa pompki Bathmate wchodząc pod prysznic i do wanny czyniąc samą kąpiel atrakcyjniejszą i dając szansę na doznanie bardzo miłych chwil.

 

Czym jest BATHMATE?

BATHMATE to rewolucyjny system pompek wodnych dla mężczyzn, chcących poprawić jakość swojego życia seksualnego, a także zdrowia ogólnego. Firma jest liderem na rynku w dziedzinie powiększania penisa i poprzez doskonałość i wysoką jakość swoich produktów zdobywa rzesze fanów na całym świecie.

 

Regularne stosowanie pompki BATHMATE zapewnia poprawę ukrwienia penisa, zwiększenie jego wielkości oraz wydłużenie i wzmocnienie erekcji.

 

Pompki BATHMATE są zaprojektowane z myślą o stosowaniu ich w środowisku wodnym (uzyskuje się najlepsze wyniki), są jednak na tyle uniwersalne, że bez problemu możemy używać ich także bez kontaktu z wodą, działają wtedy na zasadzie próżni ( wysysa się powietrzę, nie wodę).

 

Zaprojektowane przez specjalnie wyszkolonych inżynierów pompki BATHMATE deklasują swoją konkurencję w dziedzinie powiększania penisa.

 

Zastosowanie niesamowitej hydrauliki wody, pozwala uzyskać naturalne środowisko w pompce bez ryzyka uszkodzenia organu, co prowadzi do poprawy zdrowia, samopoczucia oraz wzmocnienia doznań podczas stosunku.

 

W takim  razie jaka jest różnica między pompkami wodnymi a powietrznymi?

Powietrze jest sprężyste, po stworzeniu próżni  niekoniecznie wypełni wszystkie luki powstałe w pompce (wypełnia je ciało), zachodzi ryzyko nierównomiernego rozrostu penisa. Podczas stosowania pompki BATHMATE w środowisku wodnym, regularne wypompowywanie wody prowadzi do automatycznego rozrostu penisa, natomiast pozostała woda w pompce, uzupełnia przestrzeń między urządzeniem a członkiem. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasz sprzęt rozrośnie się równomiernie, a skóra nie zostanie uszkodzona.

 

Jak dobrać wielkość pompki BATHMATE do swoich potrzeb?

Na rynku istnieje kilka modeli pompek BATHMATE. Różnią się od siebie wielkością. Pompkę należy dopasować do penisa w stanie erekcji. Producent proponuję taki podział:

 

1) HYDROMAX5 / HYDROXTREME5

Długość: do 120mm

Obwód: do 150mm

 

2) Pompka: HYDRO7/ HYDROMAX7 / HYDROXTREME7

Długość: 150mm-180mm

Obwód: 150mm-170mm

3) HYDROMAX7 WIDE BOY / HYDROXTREME7 WIDE BOY

Długość: 150mm-180mm

Obwód: 170mm-200mm

4) Pompka: HYDROMAX9 / HYDROXTREME9

Długość: 180mm-210mm

Obwód: 170mm-200mm

 

5) Pompka: HYDROXTREME11

Długość: 210mm-240mm

Obwód: 200mm-230mm

 

Stosowanie pompki:

- urządzenie jest zaprojektowane z myślą o jednym użytkowniku.

- jeżeli występuje zmniejszone odczuwanie okolic krocza, należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem pompki BATHMATE.

-musisz mieć stały kontakt z pompką, nie wolno zasypiać podczas stosowania, nie używać jej pod wpływem alkoholu lub środków odurzających

-należy pamiętać by przed użyciem pompki BATHMATE ogolić obszar krocza. Zapewni to lepszą przyczepność tuby do ciała jednocześnie zapobiegając wypływaniu wody i zmniejszeniu efektów.

- zalecana jest krótka kąpiel lub prysznic przed stosowaniem, w celu zmiękczenia komórek oraz porów.

-należy unikać zbyt intensywnego pompowania.

- pompkę powinno się stosować w trzech kilkuminutowych seriach ( co parę minut powinna nastąpić przerwa i masaż penisa bez pompki). Sesja powinna trwać maksymalnie 15 minut. Zapewni to najlepsze efekty oraz zwiększy przepływ krwi do penisa.

 

Co da ci pompka wodna Bathmate (R)?


• większego penisa – około 2-7 cm trwałego powiększenia, wielkość powiększenia zależy od konkretnej osoby
• grubszego penisa – partnerzy osób używających Bathmate są bardziej zadowoleni z tak pogrubionego członka,
• powiększy żołądź – uczyni Twój członek okazalszym,
• twardsze wzwody – jak one polepszają współżycie seksualne nikogo nie należy przekonywać,
• silniejsze orgazmy – lepiej ukrwiony członek, większy i sprawniejszy to gwarancja silniejszych orgazmów, ich jakość polepszy się wraz z używaniem pompki Bathmate,
• brak przedwczesnej ejakulacji - większe silniejsze wzniesienie pomaga w wytrzymałości. Bathmate pomaga ci osiągnąć to więc możesz zadowolić nienasyconych,
• efektowniejsze „wystrzały” – tak powiększony członek ma większą siłę, by wystrzelić z siebie to, co najlepsze,
• ogólny wzrost wytrzymałości seksualnej - Bathmate wzmocni Twoją wytrzymałość seksualną wpływając na polepszenie jakości aktu seksualnego,

Teraz i Ty możesz zaznać przyjemności z używania i zabawy pompką wodną do powiększania penisa BATHMATE (R).

CZY WARTO ZWLEKAĆ I CZEKAĆ, AŻ SAMO SIĘ POWIĘKSZY?


Materiał części głównej urządzenia - Poliwęglan
Materiał gumowej sprężyny – antyalergiczna guma
Materiał metalowej sprężyny – stal nierdzewna

 

Sprawdź pompkę o 30% wiekszą GOLIATH

 

Chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy na nasz blog: Cały w tym ambaras, żeby duży był od zaraz …

Chcesz obejrzeć filmy wideo, jak pompka działa? Kliknij <<<TUTAJ>>>

 

Chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy na nasz blog: Bathmate- przyjemność oraz pożytek w jednym

 

Znajdź swój rozmiar:

 

Pisali o tym TUTAJ

Napisz recenzję

Bathmate Hydromax9 Crystal Clear pompka wodna do powiększania penisa przeźroczysta

Bathmate Hydromax9 Crystal Clear pompka wodna do powiększania penisa przeźroczysta

Hydropompka do powiększania penisa

Produkty powiązane

Przejdź do góry