BON4 - Dog Tail buttplug with fur (czarny) rozmiar S

0400601

329,00 zł

Buttplug od BON4 w kształcie psiego ogonka. Wersja pokryta futerkiem (ekologicznym).

 

Bycie szczeniakiem nigdy nie było tak przyjemne jak teraz. Wysoka jakość wykonania i ogrom zabawy to właśnie silikonowe plugi w kształcie psich ogonków od BON4.  Wykonane są w 100%  z najwyższej jakości silikonu medycznego, co oznacza że, są niezwykle wytrzymałe, higieniczne i wygodne w noszeniu.

 

W przeciwieństwie do innych plugów wykonanych z lateksu, TPR, TPE, które mają nieprzyjemny zapach i często cierpią z powodu mikro uszkodzeń, drobinek powietrza umieszczonych wewnątrz, ogonki BON4 wykonane są z silikonu medycznego, który nie posiada zapachu i można go sterylizować w gotującej się wodzie.

 

Produkowane są jako całościowy odlew, dzięki czemu ustrzeżono się przed złamaniami lub mikro pęknięciami. Miejcie jednak na uwadze to, iż same plugi mają stosunkowo duże średnicę, jednakże materiał z którego są wykonane gwarantuję komfort noszenia. Zalecane jest użycie lubrykantu oraz po użyciu włożenie zatyczki do gotującej się wody i zdezynfekowanie zabawki - należy jednak pamiętać, by nie trzymać jej pod wodą dłużej niż 2 minuty.

 

Dostępne są w trzech rozmiarach oraz dwóch kolorach: czarnym oraz ciemnobrązowym.

 

Wymiary:

S : długość całkowita: 320mm (12,6’), szerokość: 43mm (1,7’), waga 225g

 

Więcej o tresurze psa (BDSM) na naszym blogu: <<<kliknij tutaj>>>

Napisz recenzję

BON4 - Dog Tail buttplug with fur (czarny) rozmiar S

BON4 - Dog Tail buttplug with fur (czarny) rozmiar S

BON4 - Dog Tail buttplug with fur (czarny) rozmiar S

Produkty powiązane

Przejdź do góry