refform

W dniu 14 października 2022 r. odbędzie się kulminacja obchodów urodzin salonu reFForm Fetish Store w Poznaniu. Marka reFForm znana jest od 2004 roku a więc za 2 lata obchodzić będzie swoje 20-lecie ale salon poznański ma swoje 5-lecie właśnie w tym roku! Salon na Szkolnej 17 wpisał się na dobre w krajobraz fetyszowy Poznania i jak przystało an stolicę Wielkopolski jest salonem wyjątkowym! Dlaczego?

Po pierwsze, bo nie ma takiego drugiego salonu fetyszowego w Polsce (z wyjątkiem starszego braciszka w Warszawie)! Po drugie, jest to jedyny wielobrandowy sklep fetyszowy dla osób LTGB+ z otwartym nastawieniem na odkrywanie potrzeb emocjonalnych i seksualnych. I wreszcie po trzecie, bo salon oferuje najlepsze produkty światowych marek, doskonałej jakości i sprawdzonej wytrzymałości. Można powiedzieć, że uszczęśliwiamy tymi produktami swoich klientów. A jest ich ogroma rzesza: nie tylko mieszkańców Poznania i okolic ale i gości przyjezdnych. 

Miło nam, że oferując nasze produkty pomagamy spełniać najskrytsze potrzeby i dumni jesteśmy z kadry doradców klienta, którzy na co dzień dbają o profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego gadżetu. A robią to doskonale!

Zaproszenie

W dniu 14 października br. o godz. 18:00 zapraszamy do naszego salonu na kulminację obchodów 5-tych urodzin poznańskiego salonu a będzie się działo:

  • wystawimy urodzinowy poczęstunek
  • zaprosimy na występ Gwiazdy Wieczoru - Vanessa Odesa
  • posłodzimy urodzinowym tortem
  • udekorujemy Misiowo witrynę, bo wiadomo, że w Poznaniu Misie będą grasować!
  • no i wszystko oprawimy muzycznie

Nie zabraknie też okazji do skorzystania z mega promocji, sfotografowania się w jakże fetyszowych okolicznościach i wnętrzach oraz zanurzenia się w fetyszowy tłok!

Serdecznie zapraszamy!

refform