CellBlock13

Wprost z San Francisco do naszych salonów w Poznaniu i Warszawie oraz do sprzedaży internetowej właśnie trafia długo wyczekiwana nowa marka: CellBlock13!

Zachwalać ją można w nieskończoność, ale i tak najlepszą rekomendacją dla marki CellBlock13 jest jej widoczność na imprezach (zwłaszcza fetyszowych) i podczas domówek a ich popularność wspierana jest przez rzeszę ambasadorów - osób, które CellBlock13 noszą. Niektórzy nawet na co dzień! Serio!

<<< ZOBACZ NOWOŚCI W KOKLECJI CellBlok13 >>>

Dlaczego CellBlock13?

Marka została założona w Los Angeles w 2012 roku i od razu stała się popularną marką dla mężczyzn lubiących sport i zabawę w sportowych ciuchach. Od samego początku CellBlock13 zostało się jedną z najbardziej rozpoznawalnych światowych marek odzieży męskiej.

Brand ten jest oferowany w sklepach stacjonarnych na sześciu kontynentach. Dzięki innowacyjnym i prowokacyjnym treściom marketingowym CellBlock13 stale się rozwija i zyskuje na znaczeniu wśród wielu marek modowych w sferze lilfestyle osób LGBTQ+.

Doskonale łączy modę fetyszową z funkcjonalnością i oczekiwaniami użytkowników. CellBlock13 znany jest z najlepszej jakości wykonania, wyjątkowego wzornictwa i oczywiście tego "coś" co powinna posiadać odzież fetyszowa! Kampanie reklamowe CellBlock13 kreują najlepsi znawcy modowi i modele, którzy zachęcają do jej noszenia.  

Co konkretnie wprowadzamy do oferty?

Nie, tego pana ze zdjęcia poniżej nie mamy w ofercie ... za to mamy to, co nosi na sobie. Do naszych salonów stacjonarnych przylecialy miedzy innymi:

  • harnessy - czyli uprzęże, rodzaj szelek na klatkę piersiową, ich zalety są oczywiste: moda, wygląd, podkreślenie kształtów ale i funkcjonalnosć: trzymanie pasywa od tyłu w trakcie jazdy
  • jockstrapy - skąpe majtki z paskami pod pośladki, jakże wymowne i zachęcajace!
  • spodenki - podkreslają zawartość majtek (czyli to, co najważniejsze!) i uwypuklają pośladki
  • tank-topy - pięknie pokazują tors
  • getry - niby tradycyjne ale jakże seksowne
  • kominiarki - dla koneserów zabaw bdsm
  • czapki bejsbolówki - stylowe, sportowe

CellBlock13

W zasadzie same nowości!

I po te nowości właśnie warto wpaść z wizytą do naszych salonów stacjonarnych w Poznaniu i Warszawie na przymiarkę!

--------------------------------------

Adam

Autor: Adam. Nie, nie ten z Raju!
On/Jemu/Jego