Bathmate

Bathmate - kto dzisiaj nie zna jeszcze tej nazwy?

To dla przypomnienia - 2008 roku przywędrowały do Polski po raz pierwszy wykonane z poliwęglanu tuby pompujące i od razu zostały okrzyknięte, jako  rewolucyjny sposób na powiększanie penisa. Rzeczywiście w krótkim czasie wzrosła liczba sprzedanych pompek a w okresie kolejnego roku sprzedaż się potroiła. Czymże jest Bathmate? Jak działa? Warto o tej pompce poświęcić więcej niż klika słów.

Penis jest zbudowany z trzech komór: dwóch dużych w górnej części członka (Corpora Cavernosa, czyli ciała jamiste) odpowiedzialnych za erekcję oraz z mniejszej komory (Corpus Spongiosum - ciała gąbczaste) w dolnej części, z której oddaje się mocz i dochodzi do ejakulacji.  Podczas erekcji mózg uwalnia hormony, które wysyłają krew do penisa wypełniając go ciała jamiste powodując, że członek sztywnieje. Ciała jamiste - i to dobra wiadomość - da się rozciągać, poszerzać i czynić jeszcze pojemniejszymi. I można to uczyć z pomocą wodnej pompki Bathamate. Najważniejsze jest to, że dzieje się to w bardzo naturalny  sposób daleki od czasami przykrych w skutkach mechanicznych aparatów do powiększania penisa. Unikniemy tu prezentacji zdjęć wykrzywionych członków, popękanych naczyń krwionośnych i zdeformowanych penisów na skutek używania dowolnych technik. Ta jedna - której wyniki potwierdzają zarówno producent pompki Bathmate, jak i miliony jej użytkowników - nie powoduje urazów a jedyne co trzeba, to podążać za zaleceniami i stosować ją ok. 20 minut dziennie.

Co zatem powoduje, że ciała jamiste się powiększają?

Otóż jest to woda. A w zasadzie ciśnienie i woda znajdujące się w cylindrze pompki, w której także zanurzony jest członek. Przy kilku ruchach przypominających masturbację (ale de facto jest to pompowanie) odczujemy, jak ciśnienie wody naciaga delikatnie naszego członka (czyli ciała jamiste) i wydłuża go.

Jak działa Bathmate?

Niech zilustruje ten oto oficjalny film producenta pompki wodnej. Zwróćcie proszę koniecznie uwagę na fazę początkową przygotowania do ćwiczenia, czyli na RELAKS. To bardzo ważny warunek sukcesu. Zrelaksowane ciało, w tym genitalia, są konieczne, by ćwiczenie się powiodło. Zatem: spokój, luz, dobra muza, może nawet towarzystwo pod prysznicem lub w wannie (opcjonalnie!) i do dzieła... Przed użyciem koniecznie zapoznajcie się z dokładną instrukcją użytkownika.

Dodatkowa rekomendacja

W celu zwiększenia szczelności pomiędzy ciałem a neoprenowym kołnierzem pompki, zaleca się zgolenie owłosienia w tych okolicach. Szczelne przyleganie sprzyja utrzymaniu ciśnienia w pompce. 

Pamiętajcie proszę także, że nasi doradcy w salonie reFForm na miejscu odpowiednio doradzą w sprawie wielkości pompki oraz raz jeszcze wyjaśnią podstawowe zasady jej używania. W reFForm wybrać można nie tylko rozmiar pompki ale i jej kolor, artykuły dodatkowe (np. do utrzymania jej w czystości).