Dmuchane zabawki

Dmuchanych zabawek analnych nie jest na rynku dużo. Są wciąż jeszcze mało popularne i to chyba jednak głównie z powodu obawy o ich wytrzymałość i ewentualne uszkodzenia. Ponieważ wykonane są z reguły z gumy, to rzeczywiście istnieje prawdopodobieństwo, że mogą pęknąć. Ale odczarujmy jednak tę wizję rzeczowym wyjaśnieniem, co i jak.

Dmuchane zabawki - materiał

Oczywiście, guma ma swoją wytrzymałość i wiadomo, że nie jest to doskonały materiał. Nie służy nam wiecznie, tak jak wiecznie nie służą nam np. dilda gumowe, które coraz częściej wypierane są z rynku poprzez dilda winylowe. Ten, kto testował dildo dmuchane lub dmuchany korek analny w domu wie, ile trzeba się napompować, by rzeczywiście osiągnęło kolosalne rozmiary i by pękło. Po pierwsze, trwa to bardzo długo, po drugie - rozmiary, jakie wówczas osiąga nie są do osiągnięcia gdy zostaje ono zaaplikowane do odbytu. Dlaczego? Bo przede wszystkim sama odbytnica na to nie pozwoli. Nadmuchamy zatem jedynie do pewnego stopnia i to daleko przed krytycznym momentem. Jest niestety jeden warunek - nie wolno stosować lubrykantów tłuszczowych, bo one mogą skutecznie gumę rozłożyć i przyspieszyć proces pęknięcia. Zatem jak lubrykant do dmuchanych dild i korków analnych, to wyłącznie na bazie wody.

Dmuchane zabawki - jak dmuchać?

Przede wszystkim zacząć od nasmarowania dilda i korka analnego lubrykantem wodnym. W przypadku dild dłuższych np. Dildo Gargantura (rozmiar XL - dł. 36 cm!), by je wprowadzić do odbytu trzeba będzie nieco dildo podpompować, by nabrało odpowiedniego kształtu i dało się wsunąć. Korki i dilda dmuchane występują także w odmianach z twardym rdzeniem. np. Dildo nadmuchiwane rozm. M (twardy rdzeń)- jest to spore udogodnienie, zwłaszcza dla tych, którzy jeszcze nie mają wprawy w łatwym wsunięciu zabawki do odbytu. Gdy już tam się znajdzie należy zrelaksować się, pozwolić odpocząć dupie po czym powoli zacząć pompować. Raz lub dwa ściśnięcia pompki ręką i czekamy na rezultat. Znów należy się odprężyć i poczekać. Pozwolić przyzwyczaić się dupie do wypełnienia. I znów: raz, dwa małe ściśnięcia i czekamy. Przyjemne wypełnienie dupy zacznie nam się podobać ...

Dmuchane zabawki - bezpiecznie

Zaleca się przed zabawą pobawienie się tym samym dildo i korkiem analnym oraz spróbowanie nadmuchania go. Podczas pompowania zobaczyć, jak działa pompka, ile wdmuchuje powietrza i jak częśco i o ile powiększa się objętość dilda. Należy także sprawdzić, jak działa zawór bezpieczeństwa i jak szybko jest w stanie wypuścić powietrze z zabawki. Warto to spróbować ściskając w jednej ręce nadmuchane dildo a w drugiej trzymając pompkę odblokowując zawór bezpieczeństwa.