Dog i Puppy

Grupy puppies istnieją od lat! Najczęściej można je spotkać podcza simprez miedzynarodowych takich, jak Folsom Europe w Berlinie, Folsom w San Francisco czy podzcas belgijskiego Darklands. Zawsze cieszyły się popularnoscią zaciekawionych widzów. Organizatorzy imprez potrafią zatroszczyć się o pieski budujac im specjalne strefy, kojce, wystawiając miski z wodą czy oferując profesjonalne szkolenia (w tym z aportu).

Historycznie, praktyka zakładania obroży na partnera uległego ma swoje źródło w latach 40-stych XX wieku i była praktykowana przez tzw. stara gwardię. Załozenie obroży dla właścicela i pieska ma symbol załozenia obrączki, o czym dzisiaj mało kto już pamięta ...

Dog training

W zakres szkolenia swojego pieska wchodzi dokładnie to, czego uczymy robić zwyczajne psy. Od prostych czynności, takich jak: leżenie przy nodze, spanie na macie, szczekanie, aportowanie, sikania pod drzewo i jedzenie z misy aż po bardziej zaawansowane, jak wiązanie pasa w uprząż, zakładanie ochraniaczy, zakładanie obroży, łańcucha, wyprowadzanie ich, i in.

Do szkolenia nadaja się pieski, które czują"powołanie" a nie każdy je czuje. Poza ubraniem przeznacoznych dla piesków artekaktów trzeba umieć być pieskiem. No i chcieć nim być.

Pamiętać  należy, że bycie pasem przez 24/7, to bardzo trudne zadanie dla człowieka i wymaga ono sporego przygotowania oraz treningów. 

Pupps

Dog training - akcesoria dla psa

Podstawowe, to oczywiście miska, smycz i obroża choć oczywiście warto zadbać o ochraniacze na kolana i łapy oraz oczywiście o mordę psa. Całości dopełnia piękny, radosny ogon. Całości dopełniają zabawki (gryzaki, kości) oraz ochraniacze, ogonki, maski.

Psiak to może mieć klawe życie, nieprawdaż?

O czym pamietać? - etykieta

Przede wszysktim, nie próbuj bawić się z pasem i nqwet dgo dotykać bez pozwolenia od jego właściciela. Obroże zakłąda i zdejmuje wyłącznie właściciel psa. Jako piesek samemu nie powinno się zdejmować obroży - jest to wyjątkowo obraźliwe dla właściciela. Obowiązki właściciela, to długa lista czynności, wtym: mycie psa, wyprowadzenie psa, karmienie, strzyżenie, zapewnienie zabawek i bawie się, szkolenie i trenowanie, nagradzanie i karanie .... a to tylko początke tej listy!

Źródło: https://www.smitizen.com/article/pet-play-for-gay-men.html

 

Adam

Autor: Adam. Nie, nie ten z Raju!
On/Jemu/Jego