Stopy

Fetysz stóp, to nie temat nowy ale na pewno warty poświęcenia więcej niż tylko jednego zdania. I dodałbym, ma się bardzo dobrze sądząc po licznych wpisach na Internecie o zajebistych zabawach stopami, o masowaniu kutasa i zlewaniu się na stopy, o ich lizaniu, smakowaniu, nawet wkładaniu do dupy. Ale po kolei.

Fetysz, jako zjawisko cywilizacyjno-kulturowe towarzyszył ludziom od zawsze. Fetyszami były kamienie, talizmany, dzidy, piękna zbroja a współcześnie są nimi samochód, zegarek, iPhone. Stopy ciekawiły ludzi odkąd zaczęli ich używać do chodzenia a z czasem, gdy zaczęto je przywlekać w coraz wymyślniejsze obuwie zaczęto o nie dbać, pielęgnować, zwracać na nie uwagę. Fetysz stóp rozwijał się i rozwija.

Fetysz stóp - co w nich nas fascynuje?

Fetyszysta powie: wszystko! I kształt, i zapach i smak stopy też. To trzeba po prostu czuć. Stopy stawały się coraz większym obiektem adoracji i dzisiaj fetysz stóp jest tylko jedną z form wyrażania się osób, które miłują stopy.

Fetysz stóp - ale co z nimi robić, ktoś spyta?

Najpierw higiena więc przygotuj stopy do tego chyba, że sesję łączysz wraz z BDSM i chcesz pasywnemu partnerowi pokazać, jak bardzo Ci śmierdzą nogi! Zatem - mycie, suszenie, czyszczenie paznokci z brudu i jak trzeba obcięcie paznokci i naskórka.

I pięty! Pamiętajmy o piętach - powinny być jeśli nie gładkie to przynajmniej czyste i bez żółtego naskórka sprzed kilku miesięcy. A, fe! Piękne stopy, to gwarant super zabawy i niesamowitych wrażeń.

No to czas podrzucić kilka pomysłów na zabawę w fetysz stóp:

  • Stopa na twarz - jej wąchanie, masowanie twarzy, całowanie od spodu, zatykanie ust i nosa. Wkładanie paluchów do ust jedna stopą a potem dołącza i druga. Daj sobie wylizać stopy lub liż je, jeśli to kochasz robić. Pieść i adoruj! W tym czasie pasywny partner może się zadowalać również masturbacją lub możesz mu w tym pomóc. Wykorzystajcie okazję i jeśli jesteście uniwersalni, to połóżcie się tak, by we dwóch z tego skorzystać.
  • Po rozgrzewce - ciąg dalszy. Jedna stopa do ust a druga na kutasa. Założę się, że niektórym już stanął ... Pieszczenie takie może trwać tak długo, jak długo starczy inwencji do zmiany pozycji. Trochę BDSM - zmuszenia do lizania, trochę wkładania na siłę do ust palców stóp do ciągnięcia zaprowadzi Was w super zakątki fetyszowego świata.

Czy ktoś podchwyci temat i podpowie coś jeszcze w temacie foot fetish?

------------------------------------

Adam

Autor: Adam. Nie, nie ten z Raju!
On/Jemu/Jego