Fleshlight

Firma Fleshlight wprowadziła na rynek nową kolekcję tub masturbacyjnych zwanych Fleshjack Boys dla gejów a każda firmowana przez innego, konkretnego i realnego kolesia. Rękaw masturbacyjny jest elastyczny i jest wykonany z miękkiego materiału zwanego SuperSkin® i nie zawiera ftalanów.  

Rękaw mieści się w wytrzymałej obudowie, która przypomina zwykłą latarkę, dzięki czemu przechowywanie zabawki jest proste i dyskretne. Oczywiście jego używanie jest w 100% bezpieczne, a jego czyszczenie zajmuje tylko chwilę.

 

A jesli komuś tuba (masturbator) nie wystarczy, to polecamy cały zestaw róznych dild tej samej marki. Tu dla przykłądu, jakże dobrze prezentujacy się członek Milana Christophera. Prawdziwych rozmiarów, tlyko dla mega pasywnych!

Fleshjack w łazience

Rękawy masturbacyjne Fleshjack można używać w wannie lub pod prysznicem. Poprzez odkręcanie i zakręcanie nakrętki na końcu Fleshlight można ustawić odpowiednią moc ssania.

Przed rozpoczęciem zabawy należy koniecznie nałożyć wystarczającą ilość lubrykantu na Fleshlight i na siebie. Po użyciu spłukać go ciepłą wodą. Nie należy wkładać go z powrotem do obudowy, jeśli nie będzie on jeszcze dobrze wysuszony a do czyszczenia nie można w żadnym wypadku używać mydła, ponieważ może ono uszkodzić materiał SuperSkin. Polecamy użycie małej ilości alkoholu izopropylowego.