social media

Social media od lat stały się częścią naszego życia. Poniekąd na nasze własne życzenie. Portal BusinessBay (https://businessbay.pl/) podaje, że 45% całej populacji na Ziemi korzysta z mediów społecznościowych. W 2012 roku przeciętny użytkownik spędził w sieci ok. 1,5 godziny. W roku 2019 było to już 2 h i 23 min.! A w 2023 roku ???????

Bycie na bieżąco

To największy motywator do używania social mediów wymieniany w badaniu BusinessBay. Ludzie w XXI wieku nie potrafią żyć bez informacji zawartych w social mediach i to niezależnie od tego czy chodzi o informacje biznesowe, polityczne czy osobiste. W kilka sekund jesteśmy w stanie zdobyć informacje, których szukanie dawniej zajmowało tygodnie i miesiące.

Jak chcesz być na bieżąco z reFForm, zwłaszcza widzieć szybkie promocje i super-okazje - polub  nas i obserwuj nasz kanał na Instagramie i Twitterze 

Instagram Twitter

Kontakt z drugą osobą

Ten motywator zajmuje drugie miejsce. Social media łączą nas szybciej i sprawniej. Pozwalają na utrzymywanie znajomości w czasie realnym. Wykorzystujemy to do pozyskania szybkiej odpowiedzi, umówienia się, skorzystania z oferty. Na social mediach gromadzą się ludzie o podobnych zapatrywaniach i kulturze. Rodzina, znajomi, przyjaciele, konkurencja ... wszyscy obserwują wszystkich.  

Jeśli szukasz osób z kręgu bliskiemu Twoim zainteresowaniom fetyszowym i około-fetyszowym - wejdź na nasz profil Facebook, zaobserwuj nasz profil i komentuj wpisy.  

Facebook

Szukanie rozrywki i zabawnych treści

Na trzecim miejscu jets rozrywka i zabawa (w tym lub jej szukanie). Oczywiście wszystko adekwatnie do formuły kanału i możliwości wynikających z polityki. W kategorii zabawnych treści według nas prowadzi w tym Tik Tok. Też tak uważacie? 

Jeśli szukasz nieco rozrywki, fajnych i odstresowujących treści, to zapraszamy na nasz Tik-Tok - polub, zaobserwuj, komentuj i baw się z nami!

Tik-Tok

Wypełnienie wolnego czasu

Nuda, nuda .... ona pcha nas do otwarcia telefonu lub komputera i wejścia na social media. Skrolujemy, przewijamy, cofamy, lajkujemy, komentujemy. Po co? Dla zabicia czasu. Czy to źle? Ależ skąd! Każde medium to okazja do pokazania się, do zamanifestowania swoich poglądów, myśli, opinii, obaw, chęci .... 

Szukanie produktów do kupienia

A raczej okazji cenowych, bo kanały social mediów doskonale spełniają się jako miejsce szybkich promocji. No i warto z nich korzystać. Widzisz promocję, klikasz, piszesz wiadomość, jesteś obsłużony - bez wychodzenia z domu, bez logowania się na www. Brawo Wy! A połączenie zabawy z dozą wiedzy znajdziecie na naszym blogu: https://refform.pl/blog .

Blog

Na skróty!

Ponieważ social media skracają dystans to i my dajemy gotowe linki poniżej, by wejść na nasze kanały mediów społecznościowych i nas zaczepić! Odkrywajcie, komentujcie, zachęcajcie, lajkujcie, zdobywajcie super upominki, korzystajcie z rabatów, promocji ... 

Zapraszamy na:

https://www.facebook.com/refform.poland 
https://www.instagram.com/refform_pl/ 
https://www.tiktok.com/@refform_pl 
https://twitter.com/refform
https://www.youtube.com/user/refformSHOP

 

WEŹ UDZIAŁ W ANKIECIE I KLIKNIJ
<<<TUTAJ>>>

 

Aktualne wyniki (czerwiec 2023):

Ankieta 2023