Jockstrap

Nie jest trudno znaleźć jockstrapy także w Polsce. Przymierzalnia w reFForm tętni życiem a lustro (oj, gdyby ono umiało mówić) jest świadkiem radości wielu klientów na widok super kutasa w super jockach!

Kilka podstawowych informacji

Jockstrapy, to nie gacie na biura! Chyba, że chcesz by spocona od siedzenia dupa miała kontakt ze spodniami. Tio ubiór tylko na imprezy klubowe lub domowe. A zostały swtorzone dla sportowców więc nadają się nap. na siłownię. 

Oto kilka marek, które u nas od ręki przymierzysz i kupisz to: BARCODE, jako podstawowa i chyba najchętniej kupowana - ma super wzronictwo, kolorystykę i co najważniejsze są bardzo wytrzymałe i do tego Andrew Christian - dobrze znana marka oraz w sumie również bardzo przystępna cenowo. Od dawna również marka Mister B , Barcode wprowadzilismy  kilka lat temu i widzimy nieustający popyt. 

Dla przypomnienia - każdy jockstrap występuje w odmianie kolorystycznej i rozmiarze: S, M. L i XL.

Imprezy:

  • fistowe
  • pissowe
  • nacked
  • sneakers

nie mogą się obyć bez kolesi w jockstrapach.

Rzeczywiście zyskały na popularności w Polsce a od kilku lat odnotowujemy prawdziwy boom na odzież i bieliznę sportową a w tym na jockstrapy właśnie.

Ich noszenie to prawdziwa przyjemność, kutas fajnie leży, odznacza się tak, jak powinien, podobnie z dupą, która z uwagi na jej totalne wyeksponowanie wręcz zachęca do działania.