Kinky

Słowo kinky  (jaki? a więc przymiotnik) nie ma jednoznacznej swojej definicji technicznej na opisanie tego, czym jest. Generalnie słowem tym określa się wszystkie niestandardowe zachowania podczas seksu, czyli na przykład wszystko to, co wychodzi poza konwencję powszechnie rozumianego "normalnego" seksu. Może to być na przykład klaps podczas stosunku, wulgaryzmy podczas pieszczot, plucie podczas całowania, itd.  

Czy BDSM jest kinky?

No i jeszcze jak! Każda praktyka seksualna związana z uległością, dyscyplinowaniem, dominacją zawiera w sobie ten czynnik kink-u. Przy dominacji fizycznej kinky praktyką jest komuś wsadzić palce do ust i wymuszać dławienie, wiązać i podwieszać lub spenetrować palcem odbyt podczas silnego całowania. Także wymiana obfitej śliny podczas głębokiego pocałunku, wręcz plucie na twarz mieści się w tym, co może być kinky. Sesje wąchania skarpet, zatykania nimi ust a potem masturbacja i zalewania socksów spermą - to także zachowania kinky. 

Czy fetyszyzm jest kinky?

Może być kinky, bo samo założenie getrów sportowych kinky nie jest choć w połączeniu z praktykami seksualnymi ukierunkowanymi na samozadowolenie lub zadowolenie partnera(-ów) już tak. Tak jak samo noszenie super seksownego obuwia sportowego - samo w sobie kinky nie jest ale już jego lizanie, dawanie do wąchania, a nawet wykorzystywanie do deptania genitaliów już jak najbardziej!  

Kinky sex poza normą?

Pojęcie "norma" w odniesieniu do seksualności i praktyk seksualnych jest bardzo trudne jeśli w ogóle możliwe. Cóż bowiem stanowi o normie czy nie normie? Jeśli para kochających się osób uwielbia wulgaryzmy w trakcie seksu i jest to coś, co buduje ich emocje, napięcie i daje satysfakcję, to czy jest to poza normą czy jest to dla nich norma?

Kinky seks istniał, istnieje i istnieć będzie tak długo, jak uprawiający go osoby będą go rozwijać, bo bez wątpienia praktyki seksualne dające partnerom swoistego emocjonalnego kopa wymagają troski, dbanie o nie i rozwijania. W tym zakresie kinky sex jest masą scalającą parterów i ich związek.