WFW 2023

Warsaw Fetish Weekend 2023 zakończył się! Trzydniową imprezę skupiającą fanów fetyszu a oragnizowaną przez Stowarzyszenie Polish Leather Uniform Group i Fundację Refform uwieńczyło wybranie nowo wybranych Misterów.

Oto i oni:

  • Mister Leatherman Poland 2023 został Michał - 34 latek, który na co dzień mieszka w Hamburgu, jego pasją są ogrodnictwo, barbering i modeling. Inspiracją dla jego stylu są klasyczne czarne skóry wprost z rysunków Tom of Finland. Jako mister chciałby być otwarty na ludzi, inspirować do otwartości i bycia sobą oraz chętny do spędzania z nimi lepszych i gorszych chwil. Wygrana byłaby dla niego szczególnym wyróżnieniem, ze względu jak sam podkreśla „krótki staż w społeczności”
  • a tytuł Mister Rubber Poland 2023 otrzymał Maciek AKA Kross. Jego życiem rządzi wolność z domieszką analizy. W pracy analizuje dane, zaś w wolnym czasie robi zdjęcia analogowe i słucha muzyki z płyt winylowych, czyli źródła analogowego. Swoje życie nawiguje tak aby zawsze trochę poświntuszyć. Na co dzień mieszka w Bristolu, lecz pochodzi z Warszawy. Według niego fetyszyści to ludzie wytrwali i umiejący cieszyć się z własnej cielesności.

Misterzy 2023

Maraton wyborczy uświetniły występy DQ Hekate i modela Krissa, gościny użyczył Instytut Bar w Warszawie. Ustepujący Misterzy po raz ostatni wystąpili oficjalnie w szarfach. Mister skórzany - Bartek dodatkowo zdał relację ze swojej aktywności, jako Mister Leatherman Poland 2022 występując z prezentacją zdjęciową. W bogato udokumentowanej prezentacji pokazał swoje osiągnięcia na rzecz promowania polskiej społeczności multifetyszowej i Fundacji Refform.

Z kompletem wyników zapoznać się można na stronie https://wfw.info.pl/wyniki/ 

W tym roku także obrodziło w sponsorów - było ich aż 12 a reFForm Fetish Store był Sponsorem Głównym WFW 2023. 

Nowo wybranym Miusterom życzymy wytrwałości w działaniu i godnego reprezentowania polskiej społeczności multifetyszowej!

-------------------------

Foto: @rafirezswitch

Banner: PLUG