Pas cnoty

Jest coś takiego w tych zabawkach, że w zasadzie prawie każdy nowy klient salonu reFForm zaraz po wejściu udaje się pod witrynę z nimi właśnie. Przyciągają wzrok. Wciąż naszych gości ciekawi ich zasada działania. A może po prostu, nikt ich wcześniej nie widział? Tymczasem pas cnoty stał się stałym elementem zabawy erotycznej w wielu formalnych i nieformalnych związkach zarówno hetero-, jak i homoseksualnych. Można śmiało zaryzykować tezę, że jakiś odsetek ludzi spotykanych na ulicy, na przyjęciach, w teatrze i kawiarni nosi właśnie w tej chwili pas cnoty. Dziwne? Wcale nie.

Pas cnoty - dlaczego taki popularny?

Głównie za sprawą swojego przeznaczenia stał się on hitem sprzedażowym kilku już sezonów. Pas cnoty głównie nie tyle "dba" o cnotę (trochę wbrew nazwie) ile uniemożliwia skorzystanie z pokusy zabawy solo i odbycia tradycyjnego stosunku płciowego. Ta jego cecha jest własnie głównie wykorzystywana w układach sadystyczno-masochistycznych.

Oto założony na genitalia pas cnoty uniemożliwia nie tylko erekcję (tzn. ona jest ale z uwagi na pas cnoty nie możne się ona objawić w pełni) ale uniemożliwia także autoerotyczną zabawę, masturbację i jej finał w postaci orgazmu i wystrzału salw spermy. W pewnych okolicznościach pas cnoty oraz to, jak bardzo on uniemożliwia zabawę ptakiem, staję się tak podniecające, że i erekcja, i finał mogą zaistnieć samowolnie.

Pas cnoty wykorzystywany jest w zabawach BDSM. Jest też wykorzystywany w jego softowych odmianach pod pozorem zmysłowej gry. I tak na przykład koleś zakłada drugiemu kolesiowi pas cnoty na cały dzień, by ten nosił go zawsze i wszędzie. A tym czasem otrzymuje namiętnego SMSa lub odbiera telefon i słyszy to, co dokładniej najbardziej go podnieca ... słyszy i się podnieca ... Panis napęczniały jednak  nie może się wydostać z klatki, nie sposób go wyciągnąć, bo przecież zamknięty został za stalową kłódkę a kluczyk jest w posiadaniu tego, kto własnie telefonuje. Oh, shit! Sofcik to taki na przykład. Oczywiście w ekstremalnych zabawach pas cnoty wykorzystywany jest do zabaw elektroseksualnych. Wówczas kutas jest bombardowany impulsami elektrycznymi, które chcąc nie chcąc doprowadzają do ejakulacji i orgazmu bez użycia ręki.

Pas cnoty - do wyboru do koloru

Rzeczywiście rynek całkowicie nadąża za popytem w kwestii materiałów, z których są wykonane pasy cnoty. I o ile znaleźć w sieci można tysiące stron z chińskimi podróbkami, to i tak najważniejsze - wytrzymałość oryginalność produktu - zawsze zwycięża.

Pas cnoty z poliwęglanu, np. The Curve - jeden z najpopularniejszych jest w zasadzie niezniszczalny a z uwagi na swoją budowę można nadal utrzymać ptaka w higienie i załatwiać potrzeby fizjologiczne.

Pas cnoty ze stali - w zasadzie dla każdego rozmiaru w stanie zwisu.

Pas cnoty z silikonu - wykonany z czystego silikonu, jest bardzo trwały, nie ulega pęknięciom, a ponieważ posiada 4 różne rozmiary cockringów, będzie idealnie pasował na każdego.

Oraz wiele, wiele <<<innych>>>.

Adam

Autor: Adam. Nie, nie ten z Raju!
On/Jemu/Jego