Rubberman

Fetysz gumowy/lateksowy rozwinął się na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat najprężniej z wszystkich obecnych na polskiej scenie multifetyszowej fetyszy. Posiada swoje ogromne (i międzynarodowe) grono miłośników oraz konkurs - wyjątkowy i jedyny tego rodzaju, który co roku odbywa się w Chicago.

Są też wybory Mister Rubber Europe oraz lokalne-krajowe, w tym polskie Wybory Mister Rubber Poland, które od 2017 roku ściągają do Warszawy ogromną rzeszę miłośników gumowej, fetyszowej zabawy. 

Jak stać się rubbermanem?

Ktoś kiedyś zażartował mówiąc, że wystarczy złożyć prezerwatywę i już można być rubbermanem. Otóż, nie! Zdecydowanie NIE! Absolutnie NIEEEEEE!
Rubberman, to miłośnik fetyszu gumowego i zazwyczaj nie tylko gumowego. Widzi w gumie powłokę dającą mu komfort, uwielbia bliskość drugiej osoby w gumowym outficie, estetyczny wygląd podkreślający zalety ciała (czasem i wady!) oraz zapach nieporównywalny z niczym innym.

Miłośnicy gumy muszą wiele nauczyć się, w tym na przykład: 

·       jak zadbać o swoje gumowe outfity - a jest ich ogromna liczba rodzajów
·       jak je umiejętnie łatać / naprawić, gdy trzeba (bo niestety pękają, przedzierają się)
·       jak zakładać na siebie i jak zdejmować - oj, nie jest to super łatwe ale sa na to odpowiednie tutoriale
·       jak w nich się prezentować i uprawiać seks. 
 
Miłośnicy gumy mają naturalną tendencję do bycia multifetyszystami - wielu z nich ubiera skóry, czy ubrania sportowe lub po prostu łączy różne elementy rożnych fetyszy w jeden strój. I to jest wspaniałe, że miłość do gumy nie przysłania im innych możliwości multifetyszowych. 

W historii polskiej sceny multifetyszowej fetysz gumowy zainicjowany został oficjalnie na wydarzeniu Warsaw Fetish Weekend w 2014 roku - choć to oczywiście nie świadczy o tym, że wcześniej miłośnicy gumy nie spotykali się. Wręcz przeciwnie. 

Lista wszystkich Mister Rubber Poland znajduje się <<< pod tym linkiem >>>  ale z niekrywaną przyjemnością informujemy, że polska scena multifetyszowa cieszy się z "posiadania" International Mister Rubber 21 - Michała (na zdjęciu poniżej), który wcześniej został pierwszym Mister Rubber Poland 2017 oraz Vice-Mister Rubber Europe - Kamila, który wcześniej zdobył tytuł Mister Rubber Poland 2018.

Aktualnie scenę rubberową w Polsce reprezentuje Kacper - Mister Rubber Poland 2024.

Kacper AKA Orion, Mister Rubber Poland 2024

(Foto: https://plug.org.pl/mr-rubber-poland/)