Sport

Poruszymy sportowy temat: soxy, sneakers, sport kit i kolesie lubiący te tematy. Co w tym podniecającego? No chyba kilka spraw na raz.

Po pierwsze

Zajebisty ubiór, noszony przez fajnych kolesi, obcisły gdzie trzeba a nieobcisły gdzie nie trzeba. Weźmy np. takie soxy czy getry - super seksowne albo np. sportowe shorty, które pokazują super umięśnione uda i łydki i serio potrafią nieźle nakręcić. Wciąż cieszą się popularnością także "zywczajne" jockstrapy sportowe.  

Po drugie

Męskie zapachy soxów i sneakersów, nawet jeśli trochę ubrudzonych ... - to co! Właśnie te zapachy stóp i majtek niejednego porządnie nakręcają. Zresztą, o gustach tu nie rozprawiamy tylko o sportowych klimatach. Co jeszcze nakręca? Modne spoprtowe obuwie, wyczesane, z soksy - koniecznie naciągnięte na równie wyczesny, modny dres. Sweat pants, koniecznie szare,  królują na siłowni, w parkach, nawet w środkach komunikacji. To już nie tylko strój domowy, to coś więcej! 

Po trzecie

"Sportowcy" lubią konkretne spotkania w konkretnym celu więc nie ma tu ściemy i długiego "chodzenia" zanim się koleś zdecyduje na sex. Taka oto sytuacja z reFForm - jest u nas taka kabina do przebrań :-) z dużym lustrem - kto był, to wie. Jak sobie sportowe rzeczy przymierzasz, to strzel słitfocie i slij na Facebook / Instagram / Tik/Tik / Twitter. Nie krepujcie się, bo tak naprawdę nikt się tu nie krepuje.

Takowych słitfoć jest już całkiem sporo w necie ...