Sutki

TT (tit torture) - sutki były i są w naszych kręgach zainteresowań więc postanowiliśmy ten temat odświeżyć. Geje dzielą się na dwie kategorie:

  • Pierwsza - to zachowawczy kontunuatorzy chlubnych tradycji oręża gejowskiego.
  • Drudzy - eksperymentatorzy aspirujący do gejowskiego nobla za odkrycia w sferze uciech cielesnych. Nie oceniamy i nie krytykujemy. Tak po prostu jest. Pierwsi wolą stare, wypróbowane metody zaspakajania i dawania upustu swojej chuci a drudzy wciąż poszukują nowych metod i nieustannie przesuwają granice tolerancji, w tym na ból.

O ile w pierwszym przypadku już najmniejsza myśl o bólu niweczy wszystko, to tym w drugim - wszystko rozpoczyna. Zajmiemy się najpierw odkrywaniem tych granic. Zacznijmy od umysłu. Ból, jego wyobrażenie i odczuwanie rodzi się w mózgu. Zachodzące tam zjawiska chemiczne na skutek wielu reakcji "rodzą" ból. Te reakcje chemiczne to istotna część naszego bytu. Bez tego odczuwania już dawno spalilibyśmy się w ognisku lub poparzyli skórę przy prasowaniu, bo nie poznalibyśmy granicy, której nie wolno nam przekroczyć. Dlatego raz oparzeni przez rzeczone żelazko nigdy drugi raz umyślnie tego nie zrobilibyśmy. To znaczy możemy ale skutki będą do przewidzenia.

Jest jednak pewna teoria, którą tu można przytoczyć, że bólu też można się uczyć i nauczyć. Tak na prawdę to można się nauczyć ból odbierać i tolerować. Niestety, nauki tej nie zaczerpnie się z podręczników. To lata żmudnych acz bardzo przyjemnych praktyk. Do tych praktyk należy po prostu nieunikanie bólu, oswajanie go i takiego jego akceptowania, które wywoła w naszym mózgu szereg reakcji chemicznych inicjujących proces przesuwania granicy tolerancji.

Sutki są zazwyczaj niewielkie, bardzo unerwione i na co dzień niestety całkiem zapomniane. U mężczyzn tylko w okresie dojrzewania nieco twardnieją ale generalnie są organem szczątkowym. W rzeczywistości inne źródła podają, że męskie sutki nie mają już takiej funkcji, jak dawniej i są atawizmem, jak kobieca łechtaczka. Skoro jednak są i są nieźle unerwione to może zrobić z nich użytek? Poprzez obserwację i eksperyment geje na całym świecie doszli do wniosku, że jest coś co sutki mają na pewno. Mają potencjał. Sutki podczas podniecenia i nawet lekkiego dotyku jakby aktywizują się, zaczynają stawać, rosnąć i twardnieć. Czy to aby nie przypomina ... tak, tak ... łechtaczkę! Ryzykowna to teza, że sutki są męską łechtaczką ale na pożytek tego tematu warto to sobie wyobrazić. Znane sa przypadku doświadczenia orgazmu podczas stymulacji sutów, zatem trudno myśleć, ze sutki nie mają w sobie ogromnego potencjału erotycznego.

Sutki - kilka technik

Naciąganie - wykonywane głównie przez klamry na łańcuszku dla łatwiejszego operowania. Zakładanie klamer - a klamry moga być tępe i ostre ale zawsze najlepsze są klamry z regulowanya siłą zacisku. 

Nakłuwanie - sutków igłami to zabawa dla zawodowców i nie zaleca się wykonywania bez zaawansowanej wiedzy BDSM. Podłączanie do zestawów do elekstroseksu - to tylko niektóre techniki aktywizowania sutków i każda z nich może podniecić i dać rozkosz.

"Narzędzi" do ich aktywizowania jest sporo ale nie będziemy się nimi tutaj zajmować. Sutki zatem są męską łechtaczką i to mamy ich nawet dwie zatem korzystajmy z tego co natura nam dała.

 

--------------------------------------

Adam

Autor: Adam. Nie, nie ten z Raju!
On/Jemu/Jego