Kacper

W ramach Branżowe rozmowy z … dzisiaj występuje Mister Rubber Poland 2024 – Kacper vel Orion


- Przede wszystkim gratulujemy wygranej - to po pierwsze, ale też gratulujemy woli walki. Byłeś kandydatem do tytułu rok temu – nie udało się, ale w tym roku zwyciężyłeś!

- Dziękuję, jak to mówią do dwóch razy sztuka. Trochę nauki na błędach, trochę ruszyłem z aktywizmem i zdecydowałem się na ponowną kandydaturę. Opłaciło się, polecam każdemu kto chce przeżyć kiedyś świetną przygodę.

- Kacper czy Orion? I kim jest kto?

- I to, i to. Nie jestem fanem mówienia “na żywo” do kogoś po pseudonimie internetowym, więc ogólnie wolę moje prawdziwe imię. Orion to mój pseudonim, który wymyśliłem, ponieważ mam na przedramieniu pieprzyki prawie na kształt konstelacji gwiazd, a przynajmniej pasa Oriona.

- Twoje social media ukierunkowane są na fetysz. Gdzie można Ciebie „spotkać”?

- Wszystkie moje profile mam zebrane tutaj: https://linktr.ee/orion_pl - uwaga, niektóre są +18 !

- Tworzenie contentu na social media to nie łatwy kawałek chleba. Jaki masz na to sposoby?

- Tworzę wtedy, kiedy chcę i mam na to pomysł, a nie kiedy “muszę”. Najlepsze pomysły są wynikiem małego olśnienia. Nie zależy mi też na lajkach i nie mam parcia na szkło, niestety znam takich kinksterów, którzy koniecznie muszą mieć ich jak najwięcej i najlepsze zasięgi, bo to dość niezdrowe podejście. Robię swoje, a jak się komuś nie podoba, to nie zmuszam do oglądania.

- A prywatnie, to jaki jesteś? Co Cię kręci a co nie?

- Prywatnie polecam po prostu mnie poznać, najlepiej na żywo, pogadać. Zawsze powtarzam, że nie gryzę, przynajmniej nie bez consentu. Kręci mnie na pewno kultura i pewność siebie

- Bywasz na imprezach fetyszowych czy wolisz bawić się kameralnie, domowo?

- I tak, i tak. Najczęściej bywam na imprezach Plug&Play (dawniej znana jako Warsaw Fetish Meeting). Na kameralne spotkania umawiam się na aplikacjach randkowych.

- Jakie plany ma Mister Rubber Poland 2024? Co zamierzasz z tym tytułem zrobić?

- Mam parę pomysłów, niektóre wspólnie z Szymonem (mój szarfowy rówieśnik, Mister Leatherman 2024). Wolę niczego konkretnego nie ujawniać na razie, ale na pewno będzie to działanie na rzecz integracji naszej społeczności.

Zatem dziękujemy za wywiad i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach fetyszowych. Życzymy Ci wspaniałego roku panowania jako Mister Rubber Poland 2024!

---------------------------------------------------------------------------

Rozmawiał: R. Strzelecki
Zdjęcia: z archiwum Mister Rubber Poland 2024