Lovense Ridge

Producent

Lovense Lovense
555

Lovense Ridge

SKU 5303100
Kod EAN 0697267743014
Producent Lovense

Złóż zamówienie przed 15:00Paczkę wyślemy dziś!

Sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych
Warszawa: W magazynie
Poznań: W magazynie

Odkryj przyjemność płynącą ze stymulacji analnej razem z kulkami Lovense Ridge. Dobierz profil wibracji do swoich potrzeb i przekonaj się, jak intensywnych doznań dostarcza obrotowa główka, która za każdym ruchem wzmaga Twoje podniecenie. Lovense Ridge to znakomity wybór, otwierający zupełnie nową drogę dla aerotycznych zabaw.

555,00 zł

Opis produktu

Lovense Ridge to analny wibrator, który wprowadzi nowe, ekscytujące doznania do Twojej sypialni. Jego innowacyjny design i zaawansowane rozwiązania sprawiają, że jest to produkt idealny dla tych, którzy nie boją się eksperymentować w sypialni. Dzięki przemyślanej konstrukcji i możliwości dokładnego dopasowania intensywności pracy Lovense Ridge to idealny dodatek do gry wstępnej oraz pikantny dodatek podczas stosunku.

Poszerze granice przyjemności – zalety Lovense Ridge

Lovense Ridge został stworzony z myślą o parach i singlach, którzy pragną urozmaicić swoje intymne chwile. Jego ergonomiczny kształt zapewnia znakomitą stymulację niezależnie od głębokości penetracji. Oprócz standardowych wibracji, Lovense Ridge posiada również ruchomą główkę, która zapewnia jeszcze bardziej intensywne doznania podczas zabawy. Silikonowa powłoka zapewnia nie tylko delikatny dotyk, ale również ułatwia czyszczenie, co jest niezbędne w przypadku gadżetów erotycznych. W połączeniu z cichym, ale potężnym silnikiem Lovense Ridge stanowi kompletny pakiet rozkoszy – dokładnie tak, jak tego oczekujesz.

Dla kogo jest przeznaczony Lovense Ridge?

Lovense Ridge skierowany jest do wszystkich osób, które pragną odkrywać nowe pokłady przyjemności – niezależnie od doświadczenia, płci, orientacji czy statusie w związku. Dzięki szeregowi zwiększających się kulek, gadżet zaspokoi potrzeby pań oraz panów, natomiast umieszczone na podstawie przyciski pozwalają szybko dopasować intensywność wibracji oraz włączyć bądź wyłączyć ruch obrotowy kulek. Oddaj gadżet partnerowi, aby uczynić miłosne igraszki jeszcze bardziej nieprzewidywalnymi albo zachowaj pełną kontrolę nad przyjemnością. Wybór jest Twój, ale dzięki Lovense Ridge masz gwarancję emocjonujących doznań.

Jakie dodatki z asortymentu Refform pasują do Lovense Ridge?

  1. Lovense Nora – uzupełnij wibrujące kulki Ridge o wibrator Nora, aby zapewnić sobie podwójną, a nawet potrójną dawkę przyjemności. Stymuluj jednocześnie pochwę, łechtaczkę oraz strefę odbytu i sięgnij po zupełnie nowe doznania.

  2. Pjur analyse me! - pokryte silikonem kulki Lovense Ridge wymagają nawilżaczy i lubrykantów na bazie wody. Skorzystaj z produktu marki Pjur, aby zapewnić sobie komfort oraz bezpieczeństwo podczas analnych rozkoszy.

Lovense Ridge to znakomity wybór dla początkujących oraz zaawansowanych osób, które chcą cieszyć się stymulacją analną. Anatomiczny kształt kulek sprzyja powolnemu poszerzania horyzontów przyjemności i stopniowemu podnoszeniu temperatury w sypialni.

Specyfikacja techniczna:

- Materiał: Silikon

- Waga: 129g

- Bateria: Bateria litowo-polimerowa

- Pojemność baterii: 800mAh

- Czas ładowania: 1 godzina i 15 minut

- Czas pracy baterii: Do 2 godzin i 42 minut

- Rotacja: do 116 obrotów/min.

- Wzory wibracji: 7 predefiniowanych wzorców (nielimitowane wzorce dostępne za pomocą aplikacji Lovense Remote)

- Wodoodporność: IPX7 - Wodoodporny