Lovense WebCam

Producent

Lovense Lovense
1399

Lovense WebCam

SKU 5303200
Kod EAN 0697267743011
Producent Lovense

Złóż zamówienie przed 15:00Paczkę wyślemy dziś!

Sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych
Warszawa: W magazynie
Poznań: W magazynie

Lovense WebCam to twoje okno na świat wirtualnych igraszek. Niezależnie od tego, kto siedzi po drugiej stronie ekranu, chcesz prezentować się w jak najlepszym świetle. Właśnie z tego powodu warto wybrać Lovense WebCam i cieszyć się nie tylko znakomitą prezentacją, ale również łącznością ze swoimi ulubionymi gadżetami.

1 399,00 zł

Opis produktu

Lovense WebCam to kamerka, która pozwala cieszyć się nowym poziomem komunikacji online oraz zamieni standardową wideorozmowę w coś wyjątkowego. Spraw, aby Twój odbiorca lub odbiorcy zobaczyli to, co chcesz im pokazać: siebie, w perfekcyjnej jakości. Lovense WebCam sprawdzi się w niejednej sytuacji, od tych kompletnie zwyczajnych, po niegrzeczne spotkania z tą wyjątkową osobą po drugiej stronie monitora.

Czym wyróżnia się Lovense WebCam na tle konkurencji?

Niezależnie od tego, czy mowa o wirtualnym pokoju cielesnych rozkoszy, streamowaniu gier czy codziennemu spotkaniu zespołu w miejscu pracy jedna rzecz pozostaje niezmienna: jakość. Kluczem do świetnego wyglądu jest obiektyw. Lovense WebCam oferuje możliwość przechwytywania obrazu w rozdzielczości od 1920×1080 pikseli (FullHD) przy 60 klatkach na sekundę po 3840×2160 pikseli (4K UltraHD) przy 30 klatkach na sekundę. Dzięki czujnikowi HDR kamera automatycznie balansuje kontrast jasności oraz cieni, a także zapewnia doskonałą jakość nawet w warunkach ciemnego, nastrojowego oświetlenia.

Dla kogo przeznaczona jest kamerka internetowa Lovense WebCam?

Lovense WebCam to wszechstronna kamera, która sprawdzi się nie tylko w przypadku spotkań erotycznych, chociaż została pomyślana właśnie z myślą o intymnym rendezvous w sieci. Ustawienia prywatności pozwalają kontrolować to, co widzą Twoi odbiorcy, natomiast tłumienie dźwięków pomaga zadbać o jakość sfery audio. Lovense WebCam może być sterowana gestami, natomiast funkcje Auto Tracking i Auto Focus zadbają o to, aby utrzymać ostry i skupiony kadr. Dodatkowo, Lovense WebCam posiada własny software, dzięki czemu przygotowanie się do transmisji jest wyjątkowo proste.

Jaki sprzęt pasuje najlepiej do Lovense WebCam? Oto propozycje od Refform:

  1. Lovense USB Bluetooth Adapternie wszystkie komputery dysponują odbiornikami Bluetooth, dlatego warto zaopatrzyć się w adapter, który pozwoli sparować Twoje zabawki z Lovense WebCam.
  2. Lovense Lush 3ten erotyczny gadżet stał się częstym widokiem w sieci, co najlepiej świadczy o jego reputacji. Trzecia generacja wibrującego jajeczka to jedna z chętniej wybieranych zabawek, która działa w parze z Lovense WebCam.

Lovense WebCam to wszechstronne, niezawodne i lekkie urządzenie, które pozwoli Ci stworzyć w ciągu kilku minut wirtualne miejsce rozkoszy. Czy zamierzasz przygotować przedstawienie dla tej jednej, wyjątkowej osoby, czy preferujesz większą publiczność, Lovense WebCam pomoże Ci wyglądać doskonale w każdej sytuacji i pozycji.

Specyfikacja techniczna:

Czujnik: Czujnik 4K o wielkości 1/2 cala, przysłona F1.8, maksymalna rozdzielczość wideo: 3840x2160@30kl/s, 1920x1080@60kl/s (30kl/s z HDR), 1088x1920 (tryb pionowy)

Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.): 63x35x45 mm

Waga: 106 gramów