XTRM Oval Insert For Banger Station + Head

Producent

XTRM XTRM
99

XTRM Oval Insert For Banger Station + Head

SKU 7901404
Kod EAN 5500550028608
Producent XTRM

Paczkę wyślemy w 48h!

Sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych
Warszawa: W magazynie
Poznań: W magazynie

Jeżeli poppersy to dla Ciebie recepta na urozmaicenie seksu oraz zabaw erotycznych, to kolekcja akcesoriów od XTRM powstała specjalnie z myślą o Tobie. Ciesz się swobodą podczas wdychania i daj się porwać euforii razem z systemem Banger.

99,00 zł

Opis produktu

Poppersy różnią się nie tylko mocą, ale również kształtem buteleczki. Z pomocą XTRM Oval Insert For Banger Station + Head osadzisz w podstawie wybrany rodzaj pojemniczka w bezpieczny i stabilny sposób. Do wkładu dołączona jest również końcówka z dwoma wyjściami dla wężyków, co pozwala podzielić się przyjemnością inhalacji z partnerem lub partnerką.

Stabilność dopasowana do Twoich potrzeb – dlaczego warto wybrać XTRM Oval Insert For Banger Station + Head?

Rozmaite kształty oraz wymiary buteleczek poppersów pomagają wyróżnić się producentom, ale nieco utrudniają umieszczenie ich w podstawie w taki sposób, aby zapewnić im pełne bezpieczeństwo. Niewielkie rozmiary buteleczek sprawiają, że łatwo je wywrócić albo wyciągnąć ze źle dopasowanej podstawy przez np. pociągnięcie za wężyk. Wkład XTRM to rozwiązanie tego problemu. Dzięki wykonaniu z elastycznego tworzywa sztucznego wkład nie tylko ściśle pasuje do podstawy zestawu Banger, ale również utrzymuje buteleczkę w pionie, chroniąc ją przed uszkodzeniem. Dodatkowo w zestawie znajduje się główka, umożliwiająca podłączenie dwóch przewodów do inhalacji jednocześnie, co stanowi dokonały dodatek na spotkania we dwoje przed seksem.

Dla kogo przeznaczony jest wkład XTRM Oval Insert For Banger Station + Head?

Poppersy to częsty widok w sypialniach oraz playroomach – zważywszy na ich zalety, trudno się temu dziwić. Inhalacja wprowadza użytkownika w stan podniecenia, poprawia humor, a także pomaga rozluźnić mięśnie – w tym zwieracz oraz pochwę. Z tych powodów poppersy są chętnie wykorzystywane w ramach przygotowania do seksu. Seria XTRM Banger powstała z myślą o miłośnikach inhalacji, którzy poszukują solidnych i wszechstronnych gadżetów. Od tej chwili każda sesja relaksu z poppersami dostarczy Ci rozkoszy, energii oraz odpowiedniego nastawienia do erotycznych igraszek.

Jakie produkty warto wybrać razem z XTRM Oval Insert For Banger Station + Head?

  1. Pjur Back Door Regenerating Anal Glide – oparty na bazie wody lubrykant z dodatkiem rumianku zapewnia przyjemny poślizg, podczas gdy dodatek pantenolu oraz rumianku sprzyja regeneracji ciała po stosunku.
  2. WAD Magical Orb Plug – najlepszy erotyczny gadżet to taki, który nie przeszkadza w tym, co najważniejsze podczas zabawy – osiągnięciu pełnej satysfakcji. WAD Magical Orb Plug to zatyczka analna stworzona z myślą o wszystkich miłośnikach analnych stosunków, niezależnie od doświadczenia. Anatomiczny kształt oraz specjalnie uformowana końcówka sprawia, że WAD Magical Orb Plug to idealne zaproszenie do zabawy.

Zachowaj pełną swobodę w wyborze poppersów razem z wkładem XTRM. Od teraz możesz bez ograniczeń wymieniać rodzaje buteleczek, eksperymentować z nowymi zapachami, a także podzielić się przyjemnością z drugą osobą. Wkład XTRM to klucz to niczym nieograniczonej wolności w poszukiwaniu ekstazy.

W skład zestawu wchodzi:

Wkład dla buteleczek o prostokątnej podstawie z zaokrąglonymi narożnikami

Końcówka z wyjściem dla dwóch wężyków

 

UWAGA!

Aby uzyskać taki zestaw jak na zdjęciu, należy osobno dokupić poszczególne elementy. Dzięki temu możesz dobrać odpowiednie komponenty, aby stworzyć swój własny kompletny zestaw zgodny z Twoimi potrzebami i preferencjami.