WFW

Po długiej przerwie na fetyszową mapę Warszawy powraca regularne multifetyszowe wydarzenie – Warsaw Fetish Meeting (www.wfm.social).

Impreza ta jest rozwinięciem koncepcji stałych comiesięcznych spotkań, zapoczątkowanych przez odbywający się przed dwoma laty U-Boot.

Tym, co wyróżnia Warsaw Fetish Meeting (WFM) od jego poprzednika, jest wymóg posiadania przez uczestników imprezy ubioru zgodnego z dress codem opisanym w regulaminie. Jest to więc klasyczne „full fetish gear party”, a lokal, w którym odbywa się WFM, jest udostępniany społeczności fetyszowej na wyłączność. Taka formuła pozwala na swobodną socjalizację oraz zabawę w fetyszowym gronie, bez przypadkowych obserwatorów, „chcących sobie popatrzeć”.

WFW

WFM organizowane jest przez klub Instytut.Bar, przy współpracy ze Stowarzyszeniem Polish Leather Uniform Group. Warto wspomnieć, że inicjatywa stworzenia takiej imprezy wyszła ze strony klubu Instytut.Bar. Co istotne, pomimo zaangażowania w organizację wydarzenia społeczności skórzanej, jest to impreza multifetyszowa, na której są mile widziani przedstawiciele każdego klimatu fetyszowego.

WFW

Instytut.Bar mieści się w centrum Warszawy, na ulicy Prostej 2/14, tuż obok Refform, w pobliżu stacji metra Rondo ONZ oraz niedaleko Dworca Centralnego, co ułatwia dotarcie na imprezę wszystkim zainteresowanym, również tym spoza stolicy. Do dyspozycji uczestników jest sala z drink barem, rozbudowana przestrzeń z dark roomami, palarnia oraz szatnia z zamykanymi szafkami, pozwalająca w komfortowych warunkach przebrać się w ubiór wymagany regulaminem.

WFW

Warsaw Fetish Meeting odbywa się w każdą ostatnią sobotę miesiąca, impreza startuje o godzinie 20:00. Więcej informacji dotyczących tego eventu znajdziecie na stronie www.wfm.social.

Z imprezą powiązany jest też profil na facebooku: www.facebook.com/WarsawFetish oraz profil na Instagramie: www.instagram.com/warsaw_fetish_meeting .

Zapraszamy Was do udziału w tej imprezie!

--------------------------------

Tekst i zdjecia: PLUG