WFW 2024

W dniach 26-28 kwietnia 2024 r. odbędzie się największa impreza fetyszowa w Polsce - Warsaw Fetish Weekend 2024!

Jej historia sięga roku 2015 (15-17 maja) - patrz www, gdy odbyła się pierwsza edycja Warsaw Fetish Weekend (WFW) a następnie druga w 2019 (24-26 maja) - patrz www. Po latach przerwy sppowodowanych koronawirusem zorganizowano trzecią edycję, która zdominowała rok 2022 (20-21 maja) - patrz www. Czwarta w 2023 - patrz www a w roku 2024 będzie jej piąta edycja! 

Co się dzieje na WFW?

A raczej co się nie dzieje? Na WFW ściąga do Warszawy sporo gości z całej Polski i z zagranicy. Impreza ma iście europejski, światowy rozmach - niektórzy zagraniczni goście zazdroszczą nam imprezy tego formatu. 

WFW odbywa się w największym klubie w Warszawie - w Instytut Barze na Prostej. Klub ten oferuje sporo przestrzeni na socializing oraz na amory. Jak ktoś ma wielką potrzebę, to znajdzie także i kącik na coś więcej. Tuż obok, po sąsiedzku, znajduje się największy sklep fetyszowy w Polsce - reFForm, nagradzony na Targach EeroFame w Hanowerze nagrodą EAN Erotix Award za najlepszy sklep detaliczny w Europie. reFForm obchodzi w tym roku 20-lecie. i zaprasza na zakupy! 

Podczas dwudniowego maratonu fetyszowego na gości czeka zabawa, spora dawka humoru, występy Mistrów, no i Gala Wyborcza! A wszystko to w doborowym towarzystwie i fetyszowym natroju! Nie ma wiekszej fetyszowej imprezy w Polsce.

Zostań Misterem

Zgłoszenia kandydatów na Misterów trwają do końca marca. Zgłoś się jeśli czujesz, że chcesz reprezentować społeczoność fetyszową i otrzymać tytuł:

  • Mister Leatherman Poland 2024

lub

  • Mister Rubber Poland 2024.

Bycie Misterem to ogromna przyjemność, międzynarodowy splendor ale i nieco zaangażowania w krajowe sprawy fetyszowe. Reprezentowanie społeczności to także nieco pracy na jaj rzecz. Pracy społecznej. Wszystko to jednak poprzedzone jest mega fetyszową imprezą i Galą Wyborczą z wręczeniem nagród sponsorskich. Poznawanie nowych ludzi, działanie społeczne dla dobra społeczności multifetyszowej i jej godne reprezentowanie - tym właśnie bedzie zajmowa się nowy Mister Leatherman Poland i Moister Rubber Poland.

Posiadanie tych tytułów, to oznaka przynależności do elitarnego grona jej posiadaczy.

Sprawdź, kto nosił lub nosi tytuł Mistera <<< tutaj >>>.reFForm Fetish Store jest sponsorem głównym imprezy i wraz z innymi licznymi sponsorami ufundowali wspaniałe upominki dla zwycięzców.


O zgłoszeniach więcej na Grupie: https://www.facebook.com/plugGroupOfficial lub https://www.facebook.com/events/774603197817585/

Organizatorem WFW 2024 są:

przy wsparciu:

*** FUNDACJA REFFORM *** reFForm Fetish Store *** Instut Bar *** Heaven Sauna ***


Warsaw Fetish Wekend 2024 nadchodzi!