Nakrętka na małego polishera Boneyard Skwert Aroma Topper Thread Adapter Small
22

Nakrętka na małego polishera Boneyard Skwert Aroma Topper Thread Adapter Small

SKU 8344001
Kod EAN 666987042824
Producent Boneyard

Złóż zamówienie przed 15:00Paczkę wyślemy dziś!

Sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych
Warszawa: W magazynie
Poznań: W magazynie
Special Price 22,00 zł Regular Price 45,00 zł

Opis produktu

Z polisherami jest jeden, ale nie mały, problem - trudno się do nich dostać podczas zabawy. Raz trzeba użyć do tego dwóch rąk, dwa to jeśli choć raz próbowałeś otworzyć polishera mając ręce w J-lubie to wiesz jakie trudne (no chyba, że wytrzesz ręce).


W odpowiedzi na te bolączki powstał Boneyard Topper. Jest to dodatkowa zakrętka wielokrotnego użytku zakończona praktycznym dziubkiem. Dzięki niej otwarcie polishera wymaga tyle wysiłku co pstryknięcie palcami. Koniec z walką ze śliską, dwuręczne otwieraną butelką.

W przeszłości otwieranie butelki wymagało dwóch rąk, śledzenie zdejmowanej zakrętki zawsze było wyzwaniem, a następnie ponowne nakręcenie zakrętki… wszystko podczas gdy masz ważniejsze rzeczy, na których możesz się skupić! W przypadku nakładki Aroma Topper wystarczy kliknąć kciukiem, aby ją otworzyć i zamknąć, aby uzyskać szczelne zamknięcie i nie zgubić gumowych uszczelek. Pomaga zapobiegać rozlaniu, plamom i marnotrawstwu. Stożek donosowy idealnie wsuwa się w nozdrza, dzięki czemu możesz poczuć zapach.

Aroma Topper pasuje do większości tradycyjnych butelek typu polisher. Boneyard Topper występuje w 2 rozmiarach - małym i dużym. Rozmiar jest oparty na rozmiarze gwintu i średnicy nasadki, a nie na rozmiarze butelki (który może się różnić). Zazwyczaj krótsze butelki o pojemności 10 ml, takie jak Rush original/Hadrware, mają mniejszy otwór i do tych buteleczek pasować będzie Boneyard Aroma Topper Small, natomiast do dużych, 30 ml, zazwyczaj będzie pasować Boneyard Aroma Topper Large.

UWAGA:
Nie jest możliwe, aby ten produkt działał idealnie z każdym rodzajem produkowanej butelki. W przypadku przechowywania i podróży należy polishera zamknąć butelkę oryginalną nakrętką dostarczoną z butelką. Nie przechowywać do góry nogami ani na boku z założoną nakładką.

Powiązane wpisy