Suplement diety MrB Deep Clean Dietary Supplement Caps 30 tabs
69

Suplement diety MrB Deep Clean Dietary Supplement Caps 30 tabs

SKU 6203600
Kod EAN 8718788899137
Brand Mister B

Paczkę wyślemy w 48h!

Sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych
Warszawa: W magazynie
Poznań: W magazynie
69,00 zł

Opis produktu

Każdy wie, że przygotowując się do głębokich zabaw analnych, trzeba porządnie i głęboko się wypłukać. Mister B Deep Clean Suplement diety w kapsułkach to najprostszy sposób na takie czyszczenie! Przygotowując się do sesji fistingu lub zabawy z dużymi zabawkami zazwyczaj lewatywa zajmuje o wiele więcej czasu niż byśmy tego chcieli. Przy zaledwie kilku takich małych tabletkach dziennie zaoszczędzisz czas na irygacji, uzyskasz głębokie czyszczenie, i poprawisz ogólny stan zdrowia układu pokarmowego dzięki regularnym wypróżnieniom. Ponieważ głębokie działanie wymaga głębokiego czyszczenia.

Czy kiedykolwiek spędziłeś zbyt dużo czasu na lewatywie, do tego stopnia ze poświęcałeś na nią czas który miał być przeznaczony na zabawę i zostawiałeś partnera samemu sobie na zbyt długo? Cenny czas, który można lepiej spędzić, na przykład z pięścią lub dużym przedmiotem w dupie. A może po prostu zrezygnowałeś z płukania, ponieważ po prostu ile by to nie trwało to i tak było brudno? I mimo ze SCAT nie jest dla ciebie to i tak jakoś znajdywał drogę by być częścią twoich zabaw, irytujące prawda? W takim razie musisz poprawić sposób w który się czyścisz, dzięki bardziej niezawodnemu układowi trawiennemu.

Mister B Deep Clean Dietary Supplement Caps pomoże Twojemu systemowi działać płynniej, dzięki czemu wypłukiwanie będzie szybsze, łatwiejsze i skuteczniejsze.

Ten produkt daje Ci pewność siebie przed i podczas tych dłuższych, głębszych sesji analnych, dzięki czemu możesz po prostu rozluźnić dziurę i pozwolić partnerowi wejść głębiej niż wcześniej.

Dla niektórych zbyt częste Lewatywy mogą powodować zaburzenia równowagi elektrolitowej, ale w ramach rutyny seksualnej, udowodnione działanie codziennych prebiotyków w tym całkowicie naturalnym produkcie przyczynia się do równowagi mikroflory dla lepszego trawienia i ogólnego samopoczucia.

Pamiętaj, że głębokie działanie wymaga gruntownego czyszczenia.