Crisco 453g

Producent

Mister B MISTER B
39

Crisco 453g

SKU 6206600
Kod EAN 51500239131
Producent Mister B

Złóż zamówienie przed 15:00Paczkę wyślemy dziś!

Sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych
Warszawa: W magazynie
Poznań: W magazynie

Niezwykle wydajny i uniwersalny lubrykant Crisco to przykład produktu, który sprawdza się równie dobrze w kuchni, jak i sypialni. Ze względu na naturalny skład oraz wartości nawilżające Crisco stanowi jeden z najchętniej wybieranych lubrykantów podczas fistingu.

39,00 zł

Opis produktu

Lubrykant Crisco to niezwykłe połączenie wyjątkowej formuły i doskonałej wydajności, które sprawią, że Twoje intymne chwile staną się jeszcze bardziej ekscytujące i komfortowe. Chociaż produkt ten został stworzony jako wyrób spożywczy, posiada szereg atutów, które uczyniły go ulubieńcem podczas zabaw analnych.

Natychmiastowa wygoda dla Twojej satysfakcji – cechy lubrykanta Crisco

Niezastąpiony dla każdego, kto pragnie doświadczyć intensywniejszych i bardziej satysfakcjonujących uniesień. Crisco to roślinny tłuszcz, który w USA stanowi częsty widok w sklepach spożywczych. W kręgach fisterów zyskał popularność jako łatwo dostępny i bezpieczny lubrykant, który pozwala na głęboką penetrację – nawet wyjątkowo dużymi obiektami. Ze względu na skład Crisco jest bezpieczny dla skóry, a także zaczyna się topić pod wpływem temperatury ludzkiego ciała. Dzięki temu aplikacja lubrykanta jest bezproblemowa, a gruba warstwa ochronna ściśle przylega do ręki, co znacznie poprawia doznania z penetracji.

Co warto wiedzieć o stosowaniu lubrykanta Crisco?

Lubrykant Crisco to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną zadbać o komfort podczas nawet najbardziej intensywnych sesji fistingu. Ze względu na swój skład Crisco jest nie tylko gęstszy od lubrykantów na bazie wody, ale zapewnia również lepsze i dłuższe nawilżenie – nawet pod prysznicem. Jednocześnie Crisco nie wysycha tak szybko, jak produkty na bazie wody, przez co pojedyncza aplikacja wystarczy na dłuższy czas. Należy jednak pamiętać, że Crisco to produkt na bazie oleju, przez co nie jest przeznaczony do łączenia z akcesoriami lateksowymi lub gumowymi. Kontakt z lubrykantem może doprowadzić do trwałego uszkodzenia prezerwatyw, zabawek bądź rękawiczek.

Jakie produkty warto wziąć pod uwagę, kupując lubrykant Crisco?

  1. Pjur Back Door Comfort Anal Glidejeżeli chcesz użyć silikonowych zabawek podczas sesji fistingu, potrzebujesz wydajnego nawilżacza na bazie wody. Pjur Back Door zapewni znakomitą wszechstronność podczas zabaw analnych.
  2. Lubrykant Fist Lube – to znakomity wybór dla osób, które poszukują większego zróżnicowania podczas fistingu. Bezpieczny dla zabawek i ciała skład sprawia, że używanie Fist Lube na zmianę z Crisco uczyni Twoje życie erotyczne jeszcze bardziej ekscytującym.

Lubrykant Crisco to sprawdzony przepis na przyjemność. Wysoka gęstość i lepkość sprawia, że tłuszcz znakomicie smaruje każdy zakamarek ciała. Zapomnij o otarciach i otwórz się na nowy wymiar przyjemności z lubrykantem Crisco już dziś!

Waga: 453g

Powiązane wpisy