Nadmuchiwane krzesło do rimmingu MrB Inflatable Rim Seat
635

Nadmuchiwane krzesło do rimmingu MrB Inflatable Rim Seat

SKU 6237530
Kod EAN 8718788899502
Brand Mister B

Paczkę wyślemy w 48h!

Sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych
Warszawa: W magazynie
Poznań: W magazynie
635,00 zł

Opis produktu

Jest to nadmuchiwane siedzisko od Mister B. Wprost idealny wybór dla tych, którzy uwielbiają Riming. Dzięki swojej podręcznej formie Rim Seat gwarantuje udaną zabawę gdziekolwiek chcesz i kiedy tylko zapragniesz. Napompowanie tego siedziska zajmuje zaledwie kilka minut, a wypuszczenie powietrza to kwestia kilku chwil.

Rim Seat jest wygodny w obsłudze, a winyl, z którego jest zrobiony jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu. Wystarczy mokra ściereczka lub nawet nawilżana chusteczka a bez problemu pozbędziesz się zabrudzeń. Po oczyszczeniu spryskaj sprayem Mister B. Care Toy Clean Spray i wytrzyj do sucha, opróżnij z powietrza i złóż. A gdy tylko zajdzie taka potrzeba napompuj Rim Seat, usiądź lub umieść głowę w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu i baw się dobrze.

To nadmuchiwane siedzisko ma 12 wewnętrznych kolumn, dzięki czemu jest wyjątkowo solidne i zapewnia wygodne i stabilne przesiadywanie. W przeciwieństwie do innych siedzeń do rimingu, to jest wypełnione powietrzem, dzięki czemu siedzący może nieco mocniej docisnąć swój zadek do twarzy ochotnika. Wykonane z przezroczystego winylu zdobionego wyjątkową grafiką na wzór deski sedesowej pobudzą najbardziej brudne fantazje.