Lubrykant w proszku J-Lube 284g

Producent

Jorvet Jorvet
125

Lubrykant w proszku J-Lube 284g

SKU 4708100
Kod EAN 723754109507
Producent Jorvet

Złóż zamówienie przed 15:00Paczkę wyślemy dziś!

Sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych
Warszawa: W magazynie
Poznań: W magazynie

Lubrykant w proszku J-Lube to jeden z najbardziej wydajnych produktów, których można używać podczas fistingu. Prostota przygotowania oraz możliwość dopasowania konsystencji do personalnych potrzeb sprawia, że J-Lube zapewni dokładnie takie doznania, jakich oczekujesz.

125,00 zł

Opis produktu

Fisting to rozkosz wymagająca odpowiednich przygotowań. Zapewnienie sobie odpowiedniego poślizgu to najlepszy sposób, aby zadbać nie tylko o znakomite doznania, ale również bezpieczeństwo osoby poddawanej fistingowi. Lubrykant J-Lube został stworzony z myślą o zapewnieniu maksymalnej satysfakcji podczas zabawy, dzięki czemu zarówno fister, jak i fistee będą mogli cieszyć się pełnią doznań.

Gładkość wedle Twoich upodobań – Lubrykant w proszku J-Lube

Lubrykant w proszku J-Lube to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują wysokiej jakości i łatwego w przygotowaniu środka do fistingu. Dzięki sypkiej formie specyfik łatwo łączy się z wodą, tworząc zawiesinę o gęstości dostosowanej do osobistych preferencji uczestników zabawy. Konsystencja preparatu może być łatwo zmodyfikowana w zależności od potrzeb – np. przy zmianie ról. Warto pamiętać, że lubrykant w proszku J-Lube można mieszać z innymi produktami wedle swojego uznania – np. ze specyfikiem tłuszczowym Crisco.

W jaki sposób należy stosować lubrykant w proszku J-Lube?

Podczas mieszania preparatu najlepiej używać kuchennej trzepaczki – takiej jak do jajek – i unikać mikserów. Szybko obracające się łopatki będą rozbijały wiązania polimerowe, co spowoduje konieczność dodania większej ilości proszku do wody. Lubrykant J-Lube najlepiej przygotować z wyprzedzeniem, gdyż pozwoli to uzyskać gęstszą, lepiej przylegającą do ciała zawiesinę. Przed użyciem lubrykant należy ponownie rozmieszać, dla uzyskania bardziej plastycznej masy. J-Lube jest prosty do usunięcia z zabrudzonych powierzchni za pomocą ścierki oraz wody z odrobiną soli. Po wyschnięciu lubrykant można również bezproblemowo wykruszyć z materiału.

UWAGA: Lubrykant J-Lube zawiera 25% polimeru etylenu i 75% sacharozy. Jeżeli substancja przedostanie się do wnętrza ciała, może spowodować reakcję alergiczną lub poważniejsze konsekwencje pod postacią choroby lub w skrajnych przypadkach śmierci. Z tego powodu należy upewnić się, że fistee jest w dobrej kondycji i przerwać zabawę w przypadku pojawienia się dyskomfortu.

UWAGA: J-lube nie jest lubrykantem wodnym, co oznacza, że może niszczyć strukturę zabawek wykonanych z polimerów.

Jakie produkty można połączyć z lubrykantem J-Lube?

  1. Rękawiczki nitryloweto wszechstronny gadżet, który przyda się nie tylko podczas fistingu, ale również podczas przygotowania lubrykanta czy dezynfekowaniu zabawek bądź miejsca zabaw.
  2. Criscowszechstronny specyfik tłuszczowy, który znalazł również zastosowanie w fistingu ze względu na bezpieczny skład oraz świetny poślizg.

J-Lube to uniwersalny produkt dla wszystkich, którzy pragną elastyczności, wszechstronności i niezwykle intensywnych doznań płynących z fistingu. Dopasuj konsystencję do swoich potrzeb, swobodnie zmieniając proporcje wody oraz proszku, aby cieszyć się intensywnymi doznaniami jako fister albo fistee.

Waga: 284g netto

Powiązane wpisy